MINERVA

anonym_10793

jasne rozumie tak podla tochto by jej menstruacia mala po case alebo teda coskoro ustupit alebo aspon minimalizovat dnesny dnom je to 4den co bere tabletky bez prestavky a stale ma menst... ak teda som to dobre pochopil ...?

new

Možno aj pan doktor je už starší :), ale vážne, teraz nech berie tabletky dalej, po poslednej nasleduje 7 dňová prestavka, nech ju následne dodrží. Ak si pôjde dať najbližšie vypísať nové balenie, nech sa poradí, lebo s tym Cilestom, to oddialenie menzesu asi fungovať nebude. Pozrite si tie www. stranky čo som v tejto teme popísala.

adina

vzdy musii dobrat balenie, a dodrziavat prestavky. ked sa prechadza na iny typ antikoncepcie byvaju prejavy,kyym si telo na ne zvykne (zvacsa mesiac).. keby nieco negatiivne, treba sa poradit s lekarom co styym dalej.

adina

anonym .. oddialit si menstruaciu uzivaniim dalsieho balenia sa da, ale aj tak to casto sprevadza slabulinke krvacanie.aj ked u kazdeho je to individualne, casto sa to stava. mne sa raz tym narusil celyy cyklus na mesiac, takze ked, tak to posuuvam max o den alebo dva, viac nie. najlepsie je neposuvat vobec.

anonym_10793

aha tak to jej predpisal doktor som si myslel ,ze to co jej dal pan doktor je to naj pre nu..ale ked teda sa tu pise , ze to niesu tie najlebsie tablety bre mlade dievcata ...:( a moze mat nejake nasledky teraz ked vynechala prestavku a bere dalej tie tabletky a aj tak ma menstruaciu hmm co by mala robit alebo ako by mala postupovat dalej ...

new

Anonym 10793, predpokladam, že ide o tabletky Cilest. Tieto su na našom trhu minimálne od r. 1996. Určite nie sú najvhodnejšie pre mladé dievčatá. Myslím si, že ich zastaralosťou - viď zloženie hormónov - nie sú vhodné ani na oddialenie menzesu.