MINERVA

new

www.rodicovstvo.sk na tejto stranke najdes rozdelenie antikoncepcie. Tri - regol patri medzi fazicke pripravky, osobne s nimi nemam skusenosti. Ale myslím si o nich, ze sú z tých starších - dnes už prekonaných. Za to je u nich nižšia cena.

anonym_10793

ja by som sa chcel spytat ohladom antikoncepcie preiatelka si chcela odialit mestruaciu a preto po dobrati balenia hned zacala uzivat dalsie balenie cize vynechala prestavku... no napriek tomu menstruaciu dostala..z dnesnym dnom je to uz3den co pokracuje s uzivanim tabletiek z noveho balenia a menstruacia jej zatial neustupila chcel by som vediet preco sa je to mohlo stat? neviem ci je to tu na spravnom mieste do tejto temy MINERVA ale rad by som keby mi niekto poradil dakujem

ja008

ok, dakujem. Poznas HAK Tri-regol? Sestricka u gynekologa mi ho odporucala, nech si o nom nieco pozistujem lebo prave od tychto tabletiek nema brozurku.. vraj su cenovo vyhodne a tiez kvalitne a ze ich uziva mnozstvo dievcat. Co si myslis ty?

new

Tabletka potrebuje min. 2 hod. aby sa vstrebala do krvi. Ak do dvoch hodin po užití by si zvracala, alebo by Ťa prehnalo, tak by sa dostala z tela von skôr, ako by začala účinkovať.