Co mam urobit na privolanie menstruacie

Príspevok v téme: Co mam urobit na privolanie menstruacie
:(

Zobrala som tabletku escapelle pred tyzdnom, nemala som ziadne vedlajsie ucinky ani nic podobne. Do tyzdna od uzitia tabletky by som mala dostat kramy nie? No mne neprisli..Znamena to ze som tehotna? Citala som sice aj pripady kde menstruacia prisla normalne, akoby bez tabletky lenze ja sa bojim...Co mam urobit na privolanie menstruacie aby prisla skor...aby vobec prisla :(...dakujem za rady

katka_91

Na normalizovanie menstruacneho cyklu je najlepsie pouzit rebricek spolu s alchemilkou viac veci na privolanie menstruacie najdes tu www.menstruacny-kalendar.sk

xem

marley ty si ťava - bez urážky

máš na ne ešte asi čas prídu vtedy kedy prídu možno aj v 18 :D ale tak zober tampón (ten najmenší) určite ich máš keď babám klameš a namoč ho do nejakej červenej tekutiny alebo ho tým pokvapkaj a potom im ho hoď do ksichtov že aké sú blbé

marley

Ahojte baby mám 13 a nemám kramy vsetky baby ich majú len ja nie prosím poraďte mi ... Víno nemôžem som alergicka a alechemilkovy čaj neviem zohnať potrebujem ich do 3 max,4dni... Aby som nevyzerala pred babami zle tak im klameem že kramy mám ... Ďakujem velmi. Pekne za každú radu

Jana 5555

beriem antikoncepciu KarHla uz 5ty mesiac.menstruaciu som dostala stale hy den v oddychovom tyzdni. no tentokrat je uz koniec 4teho dna a moja menstruacia nikde ani naznak. tento mesiac som zabudla zobrat jeden den tabletku. ja sa dost bojim. pritom s priatelom mavame prerusovanu suloz a nikdy do mna neejakuloval.

pampeliska

:) ahoj, ja uzivam caj z vnate pamajoranu a rebricka po 5 dielov + z vnate plavuna a alchemilky po 3 diely, 2 PL zmesi zaliat 1/2 l vriacej vody, nechat vyluhovat 20 min., precedit a pit 3x denne po tretine mnozstva niekolko dni (recept mam z knihy Babkine bylinky od Dugasovcov)...zabera spolahlivo :)

xD

alebo je skvely caj z myysieho chvosta.. ja som raz nedosta&la kramy tyzden, vypila som dvojku cerveneho.. pekne mysi chvost a na druhy den kramy..:) jak oči..:P

aluska

chod k doktorovi a ten ti povie na 100% ci si tehotna alebo nie...escapelle nie je 100%...a ked nie si tehotna tak ti pichne vyvolavacku a kramy dostanes

mmmmmmmmmmmm

ahoj.. ja som ju tiez uziila..a kramy som dostala presne na den ... nie o tyzden ani o par dni.ale presne vtedy ako som ich dostat mala podla cyklu.. neboj sa vsetko bude dobre