Algifen kvapky

Príspevok v téme: Algifen kvapky
--janka--

chcem sa opytat - uziva tu niekto Algifen kvapky na menstruacne bolesti?? citala som, vraj su velmi ucinne, tak si ich asi pojdem kupit, len chcem pocut nazory od druhych ludi:-)) podla vas je to mensie svinstvo ako nejaky ibuprofen ci nie?? a posledna otazka - vraj su na lekarsky predpis, stale?? nezozeniem ich aj bez neho?? dakujem za odpovede:-))

samko r.

Algifen - kvapky mne osobne ako jediné pomáhajú pri silných kolikách žlčníka, kde dochádza k ukrutnej bolesti hlavy a vracaniu. 35 kvapiek a 1 tbl. Torecan a je po kolike a bolestiach. Zaplať pánboh za tento dobrý liek. A nakoľko som chlap, bohužial či je účinný pri menzese Vám nepoviem. Áno, je stále na predpis, ale treba požiadať lekárku a tá Vám to predpíše. Alebo káva lekárničke a máte to. Stoja asi 75 korún tá väčšia fľaštička. Nech padnú na úžitok....

--janka--

ked viem, ze sa predpisuju aj pri velmi silnych stavoch bolesti, aj takym, ktori uz nic ine nezaberie, a tak sa bojim, ze ked si na ne navyknem (som citala, ze su dokonca navykove), tak mi uz prestanu ucinkovat a mozno prave vtedy, ked ich budem ovela viac potrebovat.. neviem, ja sa vzdy bojim nejakych novych liekov, aj ked viem, ze nic nie je horsie ako ta bolest:-((

jaLENja

Mne zaberie jedine algifen. Lekárka mi ich bez problémov predpíše (mám endometriózu, takže niečím tú bolesť tlmiť musím). Doporúčam však piť k tomu ženské čajíčky :) pomôžu aspoň psychicky.

--janka--

dakujem:-))
to je to, ze zistujem, ze zatial asi nevynasli ziadny liek, ktory by mne osobne zaberal:-(( a to som ich skusala viacero:-(( preto uz rozmyslam aj nad tymito kvapkami, tie som este neskusala:-(( veda, medicina, lekarstvo ide rapidne dopredu, kazdym dnom su na trhu nove a nove lieky, lieciva, produkty, ktore nam pomahaju s bolestami, roznymi zdravotnymi problemami a mna hneva, ze na moju bolestivu menstruaciu nic nechce zaberat:-(( a co viem, ze to mam dedicne, akurat, ze po porode zmiznu, ale do porodu mam daleko..

kapka683

Niekomu zaberajú,niekomu nie.
Algifen Neo sa užíva hlavne pri kŕčovitých bolestiach v oblasti brušnej –žalúdka, čreva, žlčových a močových ciest, migréne a bolestiach zubov, na predchádzanie bolesti pri inštrumentálnom vyšetrení a tlmení bolesti po malých operačných výkonoch alebo inštrumentálnom vyšetrení.
A myslím, že ešte stále je na lekársky predpis (nájdeš to na stránke www.mzsr.sk - v platnej kategorizácií). V lekárni ti však lekárničky poradia, ktorý liek na menštruačné bolesti vhodnejší a je možné zakúpiť bez lekárskeho predpisu. skús sa obrátiť na nich.

77klaudika

Algifen je jediny co mi zabera..takze svinstvo nesvinstvo, ked chcem v praci fungovat dam si kvapky, a potom mam uz pokoj... raz za mesiac sa nic zle nedeje.... zacali ich davat uz na predpis, niekde v lekarni vsak daju aj bez.... ved skoc obvodnemu a predpise ti v pohode aj dve balenia....