Algifen kvapky

Príspevok v téme: Algifen kvapky
--janka--

chcem sa opytat - uziva tu niekto Algifen kvapky na menstruacne bolesti?? citala som, vraj su velmi ucinne, tak si ich asi pojdem kupit, len chcem pocut nazory od druhych ludi:-)) podla vas je to mensie svinstvo ako nejaky ibuprofen ci nie?? a posledna otazka - vraj su na lekarsky predpis, stale?? nezozeniem ich aj bez neho?? dakujem za odpovede:-))

Verca_11

takisto uzivam algifen. Zo zaciatku ked som zacinala menstruovat som uzivala ibalgin, ale po case uz ani ten nezaberal. Byvala som v posteli pol dna v neskutocnych krcoch. Raz mi kamoska odpuricila algifen a nedam na neho dopustit mne ho staci uzit raz za par mesiacov. A ze navykovy? Urcite nie. Predsa len chcem normalne fungovat a nie lezat v krcoch tak preco si takto nepomoct ked to existuje.
a VIKYW: k tej migrene. takisto ju mavam ale snazim sa jej predchadzat dostatocnym prijmom tekutin ale ked pride tak mi pomaha mig400 a nastruhane zemiaky si dam na celo a spanky a prikryjem textilnou vreckou poliatou od alpy a poriadne stiahnem a migrena je prec a este k tomu sa vdaka tym tabletkam aj poriadne vyspim.

VikiW

Ja užívam kvapky Algifen už približne 3-4 roky (nie však veľmi často) na silné migrény. Spočiatku mi pomáhal, no asi po 2 rokoch jeho účinok v mojom prípade slabol, musela som zvyšovať dávky, oretože žiaden iný liek mi nezaberá. V súčastnosti mám však z neho nežiadúce účinky, ako je bolesť žalúdka, vracanie... Je to dobrý a silný liek, len nie je určený na dlhodobé užívanie, na to si dávajte pozor :)

DanielaH.

Dávajte si veľký pozor na tieto lieky, vyvolávajú opuch dýchacích ciest, nebudete vedieť dýchať, bude Vás bolieť hrudník, ešte niekoľko dní potom - je to alergická reakcia na tieto lieky!!!

agneška

takisto som na menzes začala užívat algifen, dám si ho a zachvilu je pokoj, fakt zabera. A myslím si, že raz do mesiaca to určite neuškodi a určite menšie svinstvo ako obalgin

Pilka

Dievčatá ja ich užívam asi rokov je to najlepšie čo môže byť pri bolesti a čo je hlavne nezaťaží žaludok ani nič podobné.Na algifén nedopustím.

siiisaaa

baby a myslite,ze to nebude vadit,ak si kupite lieky,ktore su inak len na lekarsky predpis,no vam ich bezne v lekarni predaju? ja neviem,ale zas asi nie su len tak z hocijakeho dovodu na ten predpis.. hm,co myslite?

usiko

zozenies aj bez predpisu, len poskusaj lekarne........ja som na nom prezila tri tyzdne po vybrati mandli.....skodlivy je aj vduch ktory dychas, strava, osatenie, mobil....ale preco by si mala trpiet? mne algifen zabera na menstruacne bolesti, bolesti zuba a kadejake ine...mam ich vzdy doma....

feferonka

Ivka a smiem otazocku, aky ma tvoja sestra nazor na tieto kvapky? toto nie je az take velke svinstvo?
lebo ja som sa tiez docitala, ze sa pouzivaju az pri velmi silnych stavoch bolesti, napriklad, ked uz starsim ludom nechce nic zabrat
tak neviem co si mam o tom mysliet, ja by som to tiez chcela zacat pouzivat na bolestivy menzes
spytala by si sa jej na to?
dakujem

Ivka23

ja tieto kvapky užívam vždy keď mam bolestivú menštruáciu a veľmi mi pomáhajú, do pol hodiny je bolesť preč, a moja sestra je zdravotná sestra a vraví je Ibalgin je najhoršie svinstvo čo predávajú že to ti všetko v tele rozožiera, takže ked už niečo na bolesť tak algifen neo.