NEPOCHOPIM TOMU :(

Príspevok v téme: NEPOCHOPIM TOMU :(
CRS

Ahojte,chcel by som sa vas spytat,co si vy otom myslite..mal som priatelku ktorej som sa velmi pacil,bol som dobry prenu i po povahovej stranke i po mileneckej a to najlepsi zo vsetkych co mala aspon ked mi tak hovorila a mal som snou taky problem,že jej prekážalo že je vyšia odomna o nejaké 2-3cm,pričom premna to bolo tašké pochopiť,a ona ma chcela koli tomu nehať neviem či to mohla byť len zámienka alebo to aj tak normalne býva že zeny nemaju radi nižších aj o pár cm a chalan može byť akykolvek dobrý,chcel som ešte povedať,že nikdy som snou ist ani do mesta nemohol ist proste nikde medzi ludí ktory ju poznali,lebo vždy ked som ju chytil za ruku vravela ,že sa blbo cíti,neviete mi to opísať prečo sa dokáže žena tak blbo cítiť?.že prečo su muži vysoký žiadanejši?.Ja si myslím,že ked je nejaký muž vysoký nemusí to znamenať že je lepší ochranca alebo milenec,tak ked mi vravela ,že týmto není tak neviem čím to može byť prečo ten blbý pocit? pritom sme boli skoro taký istý.A ju ten pocit strašne zožieral i napriek tomu že ma mala rada
:( ,jej to ani spávať nedavalo,naozaj nechápem prečo ten blbý pocit...neviete prečo ?

lesslie

vyska je o sebavedomi, ako som pochopila, teba tvojs vyska netrapi, a ak trapi ju, tak ie je co riesit....nech najskor dospeje a potom mozno zazije nieco podobne, napr. ak sa s nou chalan rozide, lebo je vyssia od neho...a snad pochopi, co urobila ona tebe...kasli na to, aj ked je to tazke, raz to prehryznes a casom sa nad tym aj pousmejes :)

jemino

ale zas muzi aj ked su nizzsi su niekedy aj 2x tazzsi ako zena ktora je vyssia (a pritom neni tucny)
a o mnoho silnejsi
takze vyssi , nizzsi , ochranca tak ci tak :-P

jemino

ale zas muzi aj ked su nizzsi su niekedy aj 2x tazzsi ako zena ktora je vyssia (a pritom neni tucny)
a o mnoho silnejsi
takze vyssi , nizzsi , ochranca tak ci tak :-P

ojka

moja kamaratka bola od svojho priatela o hlavu vyššia a nikomu to nerobilo problemy, ani im, ani okoliu, tak no neviem prečo to tvoju priatelku tak trapilo a ešte k tomu , ked to bolo iba par cm

AdamKrt

To je trapne, ked par cm vysky narobi zene take psychicke problemy. Nevyzreta osobnost. Ale ak to niekomu uz vadi, tak mu to muselo vadiet hned od zaciatku. Teraz je to uz len vyhovorka...

Priatelku mam nizsiu a pritom patrim skor k nadpriemeru vo vyske. Ale keby bola napriek tomu priatelka dlhana co by mala 2m, tak by mi to nevadilo :) Mam taku zasadu, ze ak by mi nevadila vyska, plus vek napr. pri mladsej, alebo starsej priatelke - tak by mi to nemalo vadit ci uz v smere zena-muz, alebo opacne. Ved aky je v tom rozdiel, ci je niekto vyssi, ci starsi - ci zena, ci muz ? Inak to je jasna diskriminacia :)

evina7

Tazko ti to vysvetlit,
ja by som si tiez nezacala s nizsim chlapom... Jednoducho nie, mala by som pocit, ze ma neochrani... tak vo vseobecnosti, by mi pripadal ako dieta...

alzbee

Nechapem, naco si nejaka baba zacina s nizsim, ked vie, ze jej to vadi a nedokaze to prekusnut...moja krstna je od muza o hlavu vyssia a nikto to neriesi. Kazdopadne CRS, aj mne to tak pripada, ze to z jej strany bola len vyhovorka, lebo nevedela, ako inak sa s tebou rozist...