Chude baby su namyslene....

Príspevok v téme: Chude baby su namyslene....
SiSA89

Nerozumiem jednej veci.Prečo si veľa ľudí myslí,že chudé baby sú namyslené,chladné,zlé dosť,posadnuté svojou postavou.. často sa stretávam s týmto názorom.Ja sama som no podľa niektorých moc chudá mám 168 cm a cca 50kg 2 kilá hore dole ako kedy.. čo si myslím je úplne ideálne.Ale to je nepodstatné.Neznášam keď sa začne riešiť moja postava.Napr, na intráku baby celý rok obmielali,že vyzerám ako anorektička,že mám so sebou niečo robiť atď.Pritom jedávam viac ako hociktorá z nich a sú si toho vedomé.Každý si myslí,že chudé baby nemajú na robote nič iné,len sledovať či nepribrali a podobne.Ja mám skôr inú skúsenosť a to takú,že všetky kamošky a známe ,ktoré sú moletnejšie tak práve tie stále niečo riečia.Ale nie len seba ..ale aj nás chudé ..pričom za seba povedeť môžem,že ja nemám problém sa napukať až ma brucho bolí.:Duž som sa stretla aj s takým stupídným názorom,že načo chodím cvičiť ked som štíhla.Prečo ľudia riešia už také somariny či je niekto chudí či tučný alebo aký..

datelinka

sisa, mam cca rovnaku vahu a vysku ako ty a zijem medzi uplne rovnakymi ludmi. pocuvam narazky na anorexiu, kolegovia si robia srandu z toho, co a kolko zjem napriklad na obed, nukaju ma sladkostami, ako keby som si ja nedopriala :-)
ja sa tym vsak nezaoberam, z velkej casti je to zo zavisti. nauc sa to brat tak, ze prave tie moletnejsie zeny zavidia nam stihlym nasu postavu, to ze si mozme cokolvek obliect, cokolvek dovolit...
pravdou ale je, ze ja sama by som prijala par kg navyse. vyzerala by som zdravsia :-)))

SiSSA89

pre tutuna:Tak vidím,že si na tom dosť podobne a máš pravdu,že báb ktorých sa toto netýka to úplne pochopiť nemôžu.Lebo podľa ich zmýšlania (teda takých čo to majú potrebu riešiť)sme chudé tak sa nás dotknúť nemôžu,pri tom ich poznámky sú veľa krát dosť kruté.Ale keď náhodou ty niečo povieš napr.aj dobre mienenú radu tak už si najhoršia.

pre mariaa:máš pravdu najednoduchšie by to bolo brať jedným uchom dnu ,druhým von ,ale iste uznáš ,že niekedy sa to nedá. A inak presne túto vetu"DRZI STIHLU LINIU,ABY NEPRIBRALA"používa moja babka...a ide ma šlak trafiť:Dno ale také typy poznámok radšej naozaj úplne ignorujem ...to je to najmenej

pre emca:ja tiež radšej postavu nekomentujem pokiaľ sa ma niekto vyslovene nespýta na názor...a ak sa niekto cíti dobre ak má 45 kg a nemá zdrav.problémy a to isté pri 80 kg je to osobná vec každého z nás..

emca

helou, ja som tu za tu s normalnou postavou, co by chcela byt chudsia, resp. by sa rada najedla bez vycitiek, co bude potom..takze len to zhrniem, mate pravdu, je to zavist - resp. taka bezmocnost, preco prave ja musim vsetko vo fitku vypotit, aby som si mohla obliect take jeany ako ina, co do fitka ani pachnut nemusi...
ale jednu vec..snazim sa nikdy nerobit narazky na postavu ani na chudych ani tucnych-je to kazdeho osobna vec. (ked tak si nieco pomyslim a je.. :))))

[zruseny12]

SiSA89
ja ta chapem,podobne som to mala aj ja...
nikdy som neriesila svoju postavu,lebo som nemusela...
ale iny mali stale potrebu to riesit...
a najviac ma udivovala moja svokra,ktora nemohla preniest cez srdce,ze ja som stihla a ona musela drzat dietu,ked chcela byt stihla...a najviac ma zarazalo to ked som sa nejedla a uz som mala dost...tak jej poznamka bola***ONA DRZI STIHLU LINIU,ABY NEPRIBRALA***a pritom to vobec nebola pravda...lebo presne ako ty,najedla som sa tolko,kolko som potrebovala a neobmadzovala som sa v jedle...
takze ta chapem,musis to brat jednym uchom dnu a druhym von...ina moznost nie je...

tutuna

Pre .-., preto, ak by si sa s strela s poznamkou na tvoju postavu, potom by si to brala inac.
Pre sisa, tvoj prispevok je spravny, ale to pochopia tie, co prezivaju to, co ty.

SiSA89

Nuž založením tejto témy som nikoho osočovať určite nechcela.A téma sa mi to trápna nevidí ..neviem prečo by mala byť.Tak ako človeku ktorý má nadváhu dobre nepadne keď sa riešia jeho kilá,tak aj chudému nepadne dobre keď niekto má potrebu do neho zabŕdať kôli postave.Vždy je lahšie so sebou nič nerobiť a potom plakať nad sebou a toho kto na sebe maká ,snaží sa jednoducho dákym spôsobom zhadzovať nech si naženie sebavedomie.A to není len o postave,ale platí to všeobecne v každodenom živote...aspoň ja to tak pocitujem...Kočky ,ktoré tento môj "problém"poznajú mi isto dajú za pravdu,že poznajú ľudskú závisť a zlobu už len kôli tomu ako vyzerajú.

.-.

A preco ta to akoze trapi?!
Toto forum mi pride teraz take, ze "osocujme tucne baby", lebo nas chude niekto osocuje. Paci sa ti aka si?!!! To je dolezite!! Neverim vsak, ze ta osocuju tie tucne. Poznamky si robia asi tie s normalnymi postavami, ktore su vsak nespokojne. Neries to...kazdy nech je taky, ako sam chce. Ja som napriklad chuda a vadi mi to, ale to som ja a nikdy som sa nestretla s poznamkou na moju postavu a ani by som to neriesila. Mam obdobie, ked priberiem viac ako 6 kil a potom ked zhodim :-D. Takze asi tak... a nikdy som neriesila poznamky.