Chude baby su namyslene....

Príspevok v téme: Chude baby su namyslene....
SiSA89

Nerozumiem jednej veci.Prečo si veľa ľudí myslí,že chudé baby sú namyslené,chladné,zlé dosť,posadnuté svojou postavou.. často sa stretávam s týmto názorom.Ja sama som no podľa niektorých moc chudá mám 168 cm a cca 50kg 2 kilá hore dole ako kedy.. čo si myslím je úplne ideálne.Ale to je nepodstatné.Neznášam keď sa začne riešiť moja postava.Napr, na intráku baby celý rok obmielali,že vyzerám ako anorektička,že mám so sebou niečo robiť atď.Pritom jedávam viac ako hociktorá z nich a sú si toho vedomé.Každý si myslí,že chudé baby nemajú na robote nič iné,len sledovať či nepribrali a podobne.Ja mám skôr inú skúsenosť a to takú,že všetky kamošky a známe ,ktoré sú moletnejšie tak práve tie stále niečo riečia.Ale nie len seba ..ale aj nás chudé ..pričom za seba povedeť môžem,že ja nemám problém sa napukať až ma brucho bolí.:Duž som sa stretla aj s takým stupídným názorom,že načo chodím cvičiť ked som štíhla.Prečo ľudia riešia už také somariny či je niekto chudí či tučný alebo aký..

bibba

presne tak. ake ohovaranie baculiek? teda aspon pre mna pekna zena neznamena LEN STIHLA. a skareda zena pre mna neznamena len ta ktora je tucna. su dokonca typy zien, ktorym to velmi svedci byt plnsimi a neviem si ich predstavit vyzerat inak... niektore baculky su sexi :) ale ja som tiez z tych ktora by radsej xcela byt chudsia nez plnsia. kazdemu tuk sada inde, a mne konkretne trochu do lic :D haha potom vyzeram jak skrecko :) uz som schudla asi 5-6 kg, a xcela by este 2-3 a budem spokojna. kazdy je spokojny inak.

schelby

Ja osobne si myslim, ze kazda zena je na svoju postavu citliva, ci je chuda a ci je tucnejsia.... A tiez si myslim, ze stihle baby, ktore pre svoju postavu nemusia nic robit nepochopia tie co maju nabytocne kilogramy- a zase naopak, tie baculatejsie nepochopia tie, ktore su stihlucke a radi by privitali nejake to kilecko naviac. Je pravda ze väcsine chlapom sa pacia baby normalne,ani velmi stihle ani velmi baculate. Urcite to je o tom,ze tie silnejsie by chceli vyzerat lepsie. a ktora z nas by nechcela vyzerat dobre a pacit sa okoliu? (Ale hlavne sami sebe). Ja som baculatejsia a jedine co s ami na mojej postave paci su prsia, s nicim inym nie som spokojna. Ale nepacia sa mi ani vyrazy typu, ze nezer a cvic a schudnes. Nie je to take jednoduche... Chodim plavat, korculovat a hrat squash, stravujem sa zdravo a nikdy nie som schopna schudnut viac ako 4kg, to ked schudnem, nikdy viac neschudnem a mohla by som robit cokolvek. A aj mam byt uprimna, zavidim babam, ktore maju dobre postavicky, ale nie tak, ze je to hnusna zavist, ale ked nejaku taku uvidim, tak si poviem, ze Boze, chcela by som vyzerat ako ona..... Nie je to prijemne prist do obchodu a vidiet tam cisla iba xs, s, a M... a ziadne väcsie. A tiez si myslim, ze nie je pre stihlucku babu prijemne, ked na nej vsteko visi. Vsteko ma svoje pre a proti a hlavne by sme sa mali respektovat ako ludia. Niekto si svoju postavu vydrie, niekto to ma geneticky. Ale su aj dolezitejsie veci ako postava, naco vyzeratako bohyna, ked v hlave zena nema nic? Hlavne by ,mala byt kazda zena spokojna sama so sebou a tiez by sa mali ludia prestat riesit navzajom kto ako vyzera. Asi nikto nie je so sebou uplne spokojny a nieco by na sebe zmenil. Asi tu vzdy bude to stihle baby vs. baculky.... ale je to somarina, kazdemu sa paci nieco ine, a je to zbytocne riesit tieto veci. Kazdy je jedinecny a kazdy clovek je svojim sposobom pekny. A zavistliivi ludia sa najdu vzdy a vsade a takych si netreba vsimat...

alzbee

SISA89: presne chapem, co chces tym povedat :-)) ja o sebe netvrdim, ze som chuda...ja som stihla, proste taka akurat, som so sebou spokojna (a dufam, ze to neznie namyslene, ked pisem, ze som so sebou spokojna:)) mna ale napriklad strasne vie zaboliet, co sa tyka poznamok ohladom prs...lebo ja som dost prsnata a napriklad, co su aj tu na fore temy ohladom prs, tak uplne ma to vie tak skormutit (alebo aky vyraz pouzit:)), ked som si tam citala, ze radsej budem stihla a plocha, nez stihla, prsnata a namyslena. Akoby to bolo automaticke, ze stihle a prsnate baby su namyslene...no a nasla som tam aj vyrazy typu, ze velke prsia su lajdaky, jazvecikove usi a ze v starobe budu visiet pod pupkom...a to vsetko pisali baby s malymi prsiami. A ja osobne by som nikdy plochej babe nenapisala take veci typu, ze miesto prs ma len lentilky pod kobercom alebo taketo sprostosti, lebo viem, ze mnohe sa kvoli tomu trapia...baby s malymi prsiami si asi neuvedomuju, ze aj zivot s velkymi prsiami nie je az taky lahky a ze taketo narazky mozu ranit:(

SiSA89

ach moj bôže a ako sme tu ohovorili bacuľky???no nechápem....si zoberte jedno keď poviete dáku poznámku na postavu človeka ktorý má dáke kg naviac tak ste drzý,zlý bezcitný a každý jeden Vás odbije,že je to jeho vec..a je to prirodzené,že to spraví lebo ho to môže uraziť alebo mrzieť..ale teraz si to zoberte s opačnej strany keď niekto má uštipčné poznámky,aký ste vychrtnutý....veď je to úplne to isté

aby som dala príklad...na strednej sme boli na exukrzii v jednej fakultnej nemocnici..boli sme na psychiatrickom oddeleni a naša úžasná tr.učiteľka pred všetkými ľudmi zahlásila,že ak nezačnem jesť tak tu skončím...to Vám pripadá normálne ??? alebo išla som so spolubývajúcimi z intráku na obed a spolu držali jednu "skvelú"diétu tak si dali šalát..tak ja som si ho dala tiež lebo mi to pripadalo kruté keby ja sa pred nimi začnem prežierať a jasné tie hneď spustili lavínu uštipačných poznámok na moju osobu,oki to som prekúsla ale večer som sa normálne najedla a ešte na just som pred nimi papala zmrzku..a oheň na streche..začali ,že či nemôžem ísť to jesť na inú izbu atd...a takáto situácie sú na skoro dennom poriadku..tak Vás by to neštvalo?

A ešte jedna vec,strach o naše zdravie by sa prejavoval v inom ako v sprostých poznámkach a ohováračkách.
A keď niekto túto tému berie ako ohováranie bacuľiek tak je trošku mimo.Nik tu nepovedal nič zlé na ich adresu..ale je to téma o tých kt.majú problém asi samé so sebou a preto majú potrebu zhadzovať iných .

fit

my nie sme namyslene, len mame vyssie sebavedomie a ziadne mindraky s nadvahy. a ja viem, o com hovorim, lebo som kedysi davno patrila medzi baculky a tisko zavidela chudym babam. no spamätala som sa a zacala som kvoli tomu nieco robit a podarilo sa. teraz je to lepsie, dobry pocit, vyssie sebavedomie, atd. no nikdy sa nepozeram na baculky "s vysky" , ani im nedavam najavo, ze maju kila naviac. a uz vobec nehovorim o tom, ze by som bola namyslena..., namyslena moze byt zena aj s nadvahou

fialocka

Tiez mi to trochu vadi. Som stihla po maminke, mam rada pohyb, jem normalne. Niektore plnsie baby akoby nechceli uverit tomu, ze su ludia, ktori diety nedrzia a nezaoberaju sa nimi. Boli casy ked som prave im zavidela plnsie tvary. Je mi luto, ze sa nevedia mat rady...

sway

A tato tema sluzi na ohovaranie ludi,ktori komentuju postavu ostatnych,ci ako tomu mam rozumiet?Aj tak vas prirodzene stihlich zien je velmi malo,tak sa necudujete,ze sa ludia v okoli boja o vase zdravie.Myslim,ze aj tlsti ludia si zliznu kritiky az az.Ak ste spokojne so same sebou,tak nerieste sprostosti:-)

poliewoocka

Baby tato tema presne akoby bola aj o mne..proste,rodicia chudi,aj ja a sestra..mne je len neprijemne,ked po mne zazeraju alebo si myslia,ze vobec nejem a podobne veci,co ste opisali:/ dokonca, aj tu na fore niekto do pripomienok napisal,ze "ako je mozne,ze podvyzivena baba moze mat zlteho smajlika?" No chapete? Ked je clovek prirodzene chudy, ma anorexiu alebo bulimiu...CHORE. Preto ani radsej nechcem nikde zverejnovat vahu a vysku.Raz som to spravila a musela som poprosit adminov, nech to vymazu.
Ale naucila som sa nejak ignorovat tie hlupe narazky, moj priatel ma miluje a to je najhlavnejsie:)))