Chude baby su namyslene....

Príspevok v téme: Chude baby su namyslene....
SiSA89

Nerozumiem jednej veci.Prečo si veľa ľudí myslí,že chudé baby sú namyslené,chladné,zlé dosť,posadnuté svojou postavou.. často sa stretávam s týmto názorom.Ja sama som no podľa niektorých moc chudá mám 168 cm a cca 50kg 2 kilá hore dole ako kedy.. čo si myslím je úplne ideálne.Ale to je nepodstatné.Neznášam keď sa začne riešiť moja postava.Napr, na intráku baby celý rok obmielali,že vyzerám ako anorektička,že mám so sebou niečo robiť atď.Pritom jedávam viac ako hociktorá z nich a sú si toho vedomé.Každý si myslí,že chudé baby nemajú na robote nič iné,len sledovať či nepribrali a podobne.Ja mám skôr inú skúsenosť a to takú,že všetky kamošky a známe ,ktoré sú moletnejšie tak práve tie stále niečo riečia.Ale nie len seba ..ale aj nás chudé ..pričom za seba povedeť môžem,že ja nemám problém sa napukať až ma brucho bolí.:Duž som sa stretla aj s takým stupídným názorom,že načo chodím cvičiť ked som štíhla.Prečo ľudia riešia už také somariny či je niekto chudí či tučný alebo aký..

Kenty

Spoznala som veľa dievčat, ktoré boli ako špáradlá no proste chudé, chudulinké, ale boli to úžasný ľudia a kamaráti. :) Ba dokonca som zmenila názor na ľudí .. Netreba sa pozerať na ľudí ako vyzerajú, aký majú štýl treba sa pozerať do ich vnútra. Dievčatá, ktoré vyzerajú ako pipky nemusia byť pipky .. v skutočnosti môžu byť skvelý kamaráti.

Nie je dôležité, kde si, ako vyzeráš, podstatné je kto si! :)

A nech" Si každý myslí čo chce. Pokiaľ ich nespozná a nedá im šancu ukázať sa tak nezistia čo je to za človeka. Teraz nemyslím chudé dievčatá to je smiešne to čo každý si myslí a hovorí myslím na všetkých.

m,mlk

SiSA, mozno sa stretavas so zvlastnymi ludmi. Ja poznam stihle, normalne, tucnejsie, a vsetky su v pohode a nikto neriesi hmotnost.. :)
Napr. ja osobne nevidim na tom nic zle ani cudne, ked si stihlejsia ako priemer alebo tucnejsia ako priemer... No a?

Leush :)

Ja mám 17 rokov, cca 170 cm a vážim 47-48 kg :-/. Už mi tá moja štíhlosť fajne lezie na nervy...nie a nie pribrať, ale čo už s tým narobím (proste u mňa je to dané geneticky...). Stravujem sa úplne normálne, chutí mi jesť... voči sebe nemám žiadne výčitky svedomia, netrpím žiadnou poruchou súvisiacou s príjímaním potravy. Proste treba sa naučiť ignorovať blbé reči niektorých ľudí a zmieriť sa s tým, akí sme... A možno časom priberieme :)

leeerka

no takto je to bohuzial vzdy, ja mam rovnaku vysku ako ty, ale mam iba 46kg a stale jem, resp sa napchavam a nepriberem a tiez uz ma niekedy nebavi pocuvat tie reci.. ved jem normalne, len mam rychly a dobry metabolizmus..a jasne, aka somlen namyslena a aroganta a sebecka a blabla..len preto, ze som chuda a ja vobec neriesim svoju postavu, lebo somtaka stale odmalicka a uz sa to nezmeni, tak co mam s tym robit..hlavne je, aby sa to pacilo mne a hotovo, dalej neriesim a inak je to od druhych ludi zavist, ked je baba chuda, lebo ta druha taka nie je a chcela by byt...

alzbee

Asi sa to moc do tejto temy nehodi, ale ja som tak premyslala nad tym, ze podla mna zato, ako su niektore baby (alebo aj chalani) pri tele, mozu kolkokrat aj ich rodicia...lebo to, ze ma niekto-napisem to nepekne-tucnych rodicov neznamena, ze musia mat aj tucne dieta...neverim tomu, ze sa to dieta narodi hned nejake extra tucne. Lenze ide o to, ze ked sa ti rodicia radi najedia, tak dopraju aj svojmu dietatu a nemyslia nato, ze ono raz moze kvoli tomu trpiet, ci uz fyzicky alebo psychicky. A ked si uz raz to dieta zvykne na nezdravu stravu a nato, ze moze zjest, naco ma chut, tak potom sa im naozaj tazko dodrziava dieta. Mozno niekoho tym poburim, ale ti rodicia pri tele by si mali vstupit do svedomia...ak ja raz budem mat dieta, tak naozaj sa posnazim, aby sa stravovalo zdravo. Ale nemyslim to tak, ze aby z neho vyrastla nejaka vychrtla modelka...(Samozrejme toto neplati pre tych, ktori maju problemy so stitnou zlazou.)

darika

Zavist,zavist a zase zavist.Vacsina mladych bab sa nedokaze ovladat s jedenim a tak treba nenavidiet tie,ktore sa o seba staraju.Nato je len jedna odpoved.Rob nieco zo sebou a budes spokojna aj ty.

darika

Zavist,zavist a zase zavist.Vacsina mladych bab sa nedokaze ovladat s jedenim a tak treba nenavidiet tie,ktore sa o seba staraju.Nato je len jedna odpoved.Rob nieco zo sebou a budes spokojna aj ty.

mentolka123

aj ja mám roky podobný problém, mám 164 cm a 54 kilo a večne počúvam v práci a všade, ako môžem byť taká chudá...... Zbožňujem tie debaty obéznych kolegýň o diétach, kalóriách a veľkostiach..... to isté aj v časopisoch, no bavím sa na tom.... čo tak skúsiť Aliho - tiež sa bavím.... lebo život je o niečom inom.... Ja na ľuďoch neriešim, ako kto vyzerá, ale ako sa správa a čo vyžaruje, nenechaj sa teda vytočiť a nevšímaj si to.... to je asi jediný recept... A hlavne, je to strašne fajn, dať si presne to na čo máš chuť a to kedykoľvek.... ja tiež všetko, čo nezje mňa a kilá navyše nikde..... obezita je diagnóza, veľa ľudí s tým má problém, niekto za to môže, niekto to má od detstva a takých tukových buniek sa len tak niekto nezbaví... Takže buď rada, že je tak ako je.... A buď vďačná:-)))

kika:S

Ja tiez neznasam ked mi kamosky zacnu vykladat aka som chuda...mam presne tvoju vysku aj vahu...a tiez jem viac ako hociktora ina...vedia to ale aj tak rypu...a ked im poviem co vsetko jem tak nechapu ako to ze som taka chuda...ale o nedlho mi zas vykdadaju ze mala by som viac jest ! ja sa neriesim...jem ked som hladna ! oni sa skor riesia ! kedy nejes co nejdes! ale ved ked ich to bavi...