maly penis

marCOS

este nie,,,ale myslim si ze holka pride na to ci je velky abo maly aj bez toho aby ho mala v sebe,,,sak ozdaj dievcata maju ruky a oci ne,,,

marCOS

zle polozena otazka,,,nie ci by im stacil taky velky ale taky maly,,,,ale nie,,,na velkosti nezalezi,,,viac menej na hrubke ale to tiez len kus,,,,a hlavne...

olog

kedze hlbka vaginy je 8-10 cm.. znamena to ze teoreticky penis od tejto velkosti nahor je co sa tyka velkosti schopny zenskeho orgazmu.. problem je vsak v tom ze cim mensi penis je tym hustejsie su na nom sustredene nervove zakoncenia ktore maju na svedomi drazdenie a vyvrcholenie, to spôsobi ze u muza s mensim penisom je ovela vacsi predpoklad predcasneho vyvrcholenia a tym ukoncenia pohlavneho styku bez partnerkinho orgazmu...
najlepsie riesenie tohto problemu su znecitlivujuce spreje, ktore dokazu oslabit tieto nervove ukoncenia a tak predist predcasnemu vyvrcholeniu...

ajoman

Pls baby poradte staci 14 cm a sirka 13cm ked mam tyzden po 15? eby mam prilezitozts mojou partnerkou mam sa jej hambit?

Shashala

lolo....ved om ti to napisala ze to az az..mozno niektore dievcata to moze az boliet ked ho mas takeho hrubeho jasne ze je to dot a on este vyrastie nic sa neboj

Shashala

lolo...ktorej ako zalezi od toho aku velku ju ma. dam ti konkretny priklad keby som to robila s niekym kto by ho mal uzsi ako moj partner tak asi by som vela necitla (keby sa nedotkykal kraja) ale myslim si ze sa nemas za co hanbit je to v pohode=)

Shashala

jezis to su problemy...vy nechapete ze aj z malym "gasparkom" moze byt velke divadlo??? Noaco ze je maly ked vie uspokojit tak potom co?
Krkavec....akoze to ti nieje dost 15cm a sirka 4cm na to ze mas 13 rokov????? myslim si ze niektory dospely muzy nemaju taky ako ty...ja na tvojom mieste sa uspokojim s tym co mam. (nic v zlom)