maly penis

mandarinka

mala som chalana, ktory mal 28 a penis nie viac nez nejakych 11 cm. Mne by to nevadilo, ale co ma dokazalo do pricetnosti nastvat bol ten JEHO pristup k sexu. On mal kvoli tomu totiz male sebavedomie, odmietal sex, stale sa lutoval... a pritom sa ani raz nespytal na moj nazor, co si o tom vobec myslim ja. A toto je chyba. Baba, ktora by vas odmietla pre velkost vasho penisu je hlupa... ja viem, vy chlapi si STALE musite nieco dokazovat, hlavne v sexe, ukazat aki ste chlapi a podobne a ked je vas penis mensi tak tym vase ego trpi cely zivot. Ale preco? Ak je chlap dobry v posteli, vie ked sa dotknut zenskeho tela, ovlada techniku, je vasnivy, tak ta dlha nehra az tak podstatnu ulohu. Ved si chlapi odpovedzte ja jednu otazku: ked idete s babou do postele, nakolko vam zalezi na velkosti jej prs? Nakolko vam zalezi na tom, ci vyzera ako Cindy Crawford? Ak je dobra v posteli, su pre vas tieto veci podstatne? ... Tak isto je pre nas podstatna dlzka vasho penisu.

kitka

Z toho si nič nerob priatel ma 9.5cm a vie ma spravit aj 10x za cely den a noc. treba s nim v nej vediet zaobchadzt. prajem ti vela štastia...