maly penis

carywbjw

Penis Extender - track.prolongsystem.net Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 16 cm, takze spokojnost.

velkypenis

Na zvacsenie penisu existuju cviky, na zmensie bohuzial nie, jedine pribrat vela tuku na brucho a penis bude skryty pod tukom, avsak jeho dlzka ostane rovnaka. Pre tych, ktory ho chcu zvacsit sa mozete inspirovat tymito navodmi -odkaz odstránený-

francuz

gomez nice:))))))rada nad zlato.ale strasne sa mi pacil ten napad na forum maluch penisov:)))))skoro som sa pocural.

a btw nezalezi na tom aka je velka lodka ale ako sa vie ocean rozburit.;)

gomez

ano, sú na to cviky, obyčajnú 20kilovú činku si naraz na perečko a dvíhaj v sériach. Na vyrisovanie potom pridaj ešte 20kilečiek. S cvičením môžeš prestať, až si budete na tvojom bydielku sušiť prádlo:)

chichi

Majte to na haku kazdy nech sa uspokoji s tym co ma a nevesajte hlavy na svete je tolko zien ze sa prekazdeho daka najde

markketa

aj maly šaško vie hrat divadlo!!!!!!!!!a tie cm čo si uviedol sa mi zdaju normal.my ženy tiež nemame rovnake prsia a aj taka ktora nema velke,vie muža očarit.žena pozera na srdiačko a nie do gati.a mimochodom,maly,ale šikovný!!!!!!!!!!