Centimetre v páse

klarka12_

ale zuzana pas sa meria cez to najuzsie miesto, tam, kde mas tych 70, tak ja neviem o co ide..? ved je jasne, ze smerom nizsie sa to bude rozsirovat a logicky tam budes mat viac, tam ani tie modelky nemaju 60...

Mariskaa

alicak
to je aj môj problém, len čo docvičím, zjedla by som aj slona. U mňa to funguje celkovo naopak. Čím viac sa hovorí o chudnutí a diete, tým väčší mám hlad a práve vtedy jem. Ale po tom cvičení je to fakt hrôza. Potom sa rozčuľujem, že na čo cvičím, keď sa hneď idem najesť. som z toho zúfala.

alicak

ahojte dievcata :-).
Ja by som sa Vas chcela spytat ci aj vy mate po cviceni taku strasnu chut do jedla... .
JA cvicim hodinu denne na orbitreku.
Dakujem :-)

zuzana175

luci,,ja mam 21. a tak ja som akurat docvila.lebo ako viem, brusakmi nedovrsim stihly pas, tak sa snazim upravit aj stravu. aj ked ja nemam taku silnu volu. uz som skusala toto leto nejest sladke. vydrzalo mi to asi 3 tyzdne, ale vysledky som videla na brusku. nebolo take nafuknute, aj ked centimetre sa stale drzia. no a teraz som sa dala na boj zasa. cez prazdniny som len doma, telka, pocitac, knihy a ziaden pohyb. inak mam aj tu rotanu, ale v tom nevidim zmysel, lebo po par pohyboch ma zacne pichat v boku. tak to skusim zatial takto. inak ruky a nohy mam chude ako palicky....ja mam asi problem v tom, ze tuky sa mi ukladaju len v oblasti brucha. co uz.

luciaAAAA

Ahoj Zuzi, no tak vitaj v klube teda...
Ako ja nechapem ako moze mat v pase niekto napr 65 alebo tie modelky 60... sak to sa neda.. este keby vazim tak 70 kil nepoviem ze mam aj v pase nejake velke cislo ale ved ked mam 170 alebo 171 a pas 78-79........ :(( som z toho dost nestastna.. taka nesumernost mi to pripada :( boky mam nejak 93 a prsia 85...
Od veci .. :) co s tym spravime hm?? Inak kolko mas rokov ty? Akmozem vediet:)

zuzana175

ja sa tiez pridam. vaha 57 kg, 168cm a pas cez pupok vyse 80cm! a ako hovorite, kde je to najtensie, tak tam krasnych 70. co by som dala, keby je to aj na tom pupku