trápenie kvôli...

kayli

mna trapi akne kedze mi na neho nic nezabera xD ani kozna ani NIC a to som vyskusala uz asi vsetko... ach... vsetko zavisi aj od nalady aku mam vzdy sa pozeram na problem inak...

jenis

jaj bruskata plne ta chapem.ze frajerovi sa nepacilo tak ta nutil spevnit.ale kebyze chces ty nieco od neho tak so sebou ani nepohne.ja napr frajerovi nemozem nikdy nic vycitat lebo je hned ohen na streche ale mne on moze vsetko zakazovat a rozkazovat ale ja jemu nic.kde je spravodlivost???vrrrrrr

lunka

Ja som zase taka ze si rekapitulujem napr. rozhovor nejakym clovekom a riesim co povedal a ako to myslel.. Napr. raz mi moja kamoska povedala ze som bola na vlastnej svadbe ako drevo, bola som tehotna a mala strasne tazke saty, tak ma to trapilo, az som s nou musela prerusit kamaratsvo..

bruskata

a ktomu cviceniu a chodim behavat a plavam.
nepotrebujem schudnut (21 rokov, 167 cm, 53 kg), robim to len tak pre kondicku :) nie som gaucovy typ... to sa zase neboj :)

ako vravis, netrapim sa pre to, co nemozem zmenit.. ked nieco nemozes zmenit, zmen postoj.

bruskata

korakora... nepochopila si to. tento ma lubi taku, aka som. ak by sa mu nieco nepacilo, povie mi to. nema vo zvyku klamat. mna to brusko netrapi, nikdy mi nevadilo... ono ani nie je riadne vidiet... to len byvaly ho "zrazu" videl ja neviem co este... a chcel, aby som ho nemala vobec, aby som nosila to a tamto, aby som sa spravala tak a onak, aby som robila to a ono... brusko bol len zaciatok buzerovania, ktore koniec koncov prispelo k rozchodu. nic take teraz nepoznam. :)