trápenie kvôli...

katuuuska

tak vselico mozne.. kvoli skole, kvoli ludom.. vlastne povacsinou aj kvoli tym ludom.. zistujem aki su falosni, zavistlivi.. ohovaraju ta, vymyslaju si, potom si ty ta blba.. ociernuju ta, len aby si sa trapila.. alebo sa trapim, ked vidim, ze moja znama sa velmi trapi.. ma tazky zivot a je mi jej luto.. alebo sa trapim kvoli tomu, ze som urobila nejakeho rozhodnutie.. a az s odstupom casu som si uvedomila, ze nebolo dobre.. a velmi velakrat je to kvoli zdraviu.. problemom, ktore ma postihnu.. zdravotne.. aj psychicke.. to ma touto dobou najvac trapi.. no.. vzdy si najdem nejaky ten dovod na trapenie..

skaz

mna najviac teraz trapi ze neviem ci takyto uces www.vlacik.sk dosiahnem viac penovym tuzidlom alebo lakom na vlasy , nikdo mi nechce poradit :(

mumu

Mňa na pr. serie- sorry za výraz, ak som v robote príde zákazník vojde jak teľa ani bu ani mu, odíde -to isté, jak keby som tam ani nebola a vtedy ma ide rozhodiť... Asi somarina, ale štve ma to!

ShaulaThalit

napr. ja sa trapim povacsine len kvoli veciam, ktore silou mocou chcem zmenit, ale bohuzial, nie je to v mojich kompetenciach... Trapila som nad hlupostami od toho, ze mam sestru a nie brata az po lasku....