Príliš vlhká vagína

Mirek1

Mna piča uplne vzrušuje ked je vhlka a hlavne ked lizem priatelku takze ked niekto chce vylizat tak nech mi pise

Mirek1

Mna piča uplne vzrušuje ked je vhlka a hlavne ked lizem priatelku takze ked niekto chce vylizat tak nech mi pise

kukibel

Boze nerieste taketo pico... doslova :D Ja s mojim hrubym penisom mam jednoznacne rad, ked je poriadne vlhka je to uplne ine kafe . Kto maze ten jede ;)

hrablicka

Ahoj, ja ju mám tiež neustále vlhku, az sa sama cudujem, bez toho aby som bola vzrusena alebo tak... len co vstanem, osprchujem sa o 10 min som tam dole taka vlhka až mi to ie na nervy. Aj ja mavam s toho komplexi, že co ak by som mala po ruke nejakeho chalana a chytil by ma tam dole jeminenko, nebodaj keby ma chcel lizat... ale ako citam, tak kazdemu viacej vyhovuje strasne vlhka ako sucha

Jatim

Ahojte, mam 17 rokov stalo sa mi že mam takú vlhkú vagínu že mám až mokre rifle priateľovi to nevadí, skor sa mu to páči :P nič nie je lepšie ako nadmerne vlhká vagína :P

akinom007

Skutocne mozes byt statsna ze si dostatocne vlhka!!! partnerovi to urcite vadit nebude! ja mam opacny a casty problem spouzitim lubrikantu to nie je ono