plati sa nieco za liecenie???

dominicccka

no jasne ze sa platI!!ak ides do kozmetiky alebo tak tak ano..ak mas kamaratku a velmi dobru tak ne...zalezi na kazdom ale ja sa malujem sama lebo skoro nikdy som nebola spokojna s tym co mi vycarovala kamaratka alebo kozmeticka..

nikullka14

jeeminenku baby ste moc zlate a fakt ste mi velmi pomohli.teraz uz viem ze som naozaj pevne rozhodnuta s tym vsetky skoncovat aj ked to nebude az take lahke ..ale tak dufam ze sa mi to podari tak ako vam:))..zajtra o druhej idem k tej doktorke sa popytat na vsetky tie informacie ze ako to tam ide a tak celkovo takze potom budem vediet viac a dam vediet ze ako to tam chodi na kramaroch...som uz hrozne zvedava ze co mi povie:)

pre nikulku

Nikulka, ano, tvoji rodicia maju pravo ta z nemocnice kedykolvek vziat domov. poznam jednu babu, ktora to tam chcela len "vyskusat" a po tyzdni ju mama vzala naspat. cize su tam tie zadne dvierka, ktore su kedykolvek otvorene. to je naozaj najrozumnejsie riesenie, prides tam a sama pod dvoch-troch dnoch uvidis, ze ako to tam cele vyzera. a ked sa ti nebude pacit, tak potom skus tu druhu moznost, co napisala Summer o tom specializovanom centre na Miczkiewicovej. myslim na teba a drzim ti palce!

nikullka14

no, to bude asi najvhodnejsie riesenie.ale tak dufam, ze to nebude nic strasne...bud zajtra alebo v utorok sa ideme informovat k tej lekarke ze ako to tam chodi a ci je to fakt len psychiatria alebo sa tam zaoberaju aj cisto PPP..a ta lekarka je tak trochu aj nasa znama takze nam povie uprimne ze co a ako...a myslis ze to moze mama rozhodnut o tom ze ma chce odtial zobrat??..v pripade ze by tam bolo fakt priserne...a inac mala si aj ty tu doktorku tichu??

Summer_

nikullka14 ja som ta nechcela nalakat, len som napisala co som zazila a nechcela som, aby si to zazila aj ty, ked mozes ist niekam kde je lepsie... ale teraz som uz z toho aj ja dopletena, kedze ako si si vsimla, dalsia baba zase pise ze ona bola na Kramaroch a bolo to tam uplne ine.. tak sa zrejme nemusis bat, asi ja som bola na nejakom inom oddeleni alebo co, aj ked neviem preco.. Bola som tam pred 2rokmi.. A este mozes urobit to, ze sa dohodni s mamou, ze ak ti tam bude moc zle, zoberie ta odtial prec a pojdes na miczkievicovu a mas to :)

pre nikulku

Nikulka, aj ja som zostala uplne zhrozena z prispevku od Summer. ako som neskor zistila, Summer bola na Kramaroch pre dvomi rokmi, ja az skoro pred piatimi. a este jeden rozdiel tam bol - ja som bola hospitalizovana na obycajnom detskom oddeleni, bola som tam medzi detmi, ktore mali bezne choroby, no naopak Summer lezala na oddeleni psychiatrie a ako sama povedala, velmi tazke bolo pre nu znasat psychicke problemy ostatnych pacientov, s ktorymi sa tam stretla. neviem, ci ta tym upokojim, ale ja som vtedy patrila doktorke Tichej, cize ak som to spravne pochopila, teba daju na to iste miesto, ako mna. dufam, ze sa este aj Summer ozvea napise aku lekarku mala ona, ak nemala Tichu, tak sa niet coho obavat. tym padom by ta urcite dali na to iste detske, kde som stravila mesiac aj ja:-)

nikullka14

summer..oprava
pretoze moja lekarka mi jednoznacne odporucila tu bratislavu- kramare, zevraj tam s tym maju velmi dobre skusenosti a aj uspesnost,ze tam budem cisto na takom oddeleni s PPP

nikullka14

noo tak nastupujem 7. septembra:((...ale summer mi fakt dala chrobaka do hlavy.pretoze uz som viac menej bola zmierena s tym ze tam pojdem a to co pisala ze ako to tam bolo bol fakt teror..takze teraz fakt neviem:(((