pre mna cudny vztah,.. baby vyjadrite sa

Príspevok v téme: pre mna cudny vztah,.. baby vyjadrite sa
anonymko

hm, mam babu, sme spolu uz pol roka, no stale je to z jej strany take cudne, niekedy dost povrchne. ani neviem ako bere nas vztah a s nou sa o tom vobec neda kecat.. sa mi zda ze je to skoro len o sexe, neviem. stale ma plno kamosov a pribudaju dalsi.., mina si na nich viac casu a kreditu ako na mna.. som jej prvy, bola este panna, no mala uz omnoho viac vztahov za sebou ako ja.. ked sa ma pytala tie babske otazky ci by som si ju vzal, povedal som ze pre nu urobim vsetko a ona na to povedala "to isto nie!! som este mlada, si chcem uzivat.. " som sa citil ako handra, ako jej dalsi s ktorym si uzila a odhodila.. :( ked sa ma opytala moja byvala ci by som si ju vzal, tak som povedal ze hej a v tej chvili bola tou najstastnejsou babou aku som kedy videl. mozno preto pochybujem o mojej terajsej. ja neviem, mame sa radi, ale je to take dost cudne, apon pre mna. sice som ani len neuvazoval o svadbe, ona sa mna pytala.. ale to jej razantne nie bolo pre mna dost zarazajuce..

dolores

pocuj, tvrdis, ze sa s nou nedokazaes porozpravat, ze nerozumies co si ona mysli o Tebe, o vasom vztahu, ze si myslis, ze je to len povrchne, o sexe... naozaj by si pre nu spravil vsetko? ak hladas lasku na cely zivot, tak ju nechaj ist svojou cestou a Ty si najdi lepsiu s otvorenejsim srdieckom. a ak sa este viazat nechces, skus pockat, co to da... mozno to bude stale o tom istom, ale mozno Ta prekvapi...

anonymko

hm, teraz ma kramy, tak sa nechce ani stretnut, vraj ma toho vela.., asi ma fakt len vyuziva :( .laska je slepa :|, ja si to nechcem priznat, ale asi to fakt tak je. ked ja uz nechcem byt s nou no ani bez nej. ked som s nou tak som rad ze ju mam a ked som bez nej, tak lutujem ze ju mam.

anonymko

hm, ked ona nieco ine hovori a nieco ine robi. a sa s nu o tom neda kecat, mi povie ze je hlavne ze ma ma a tym to hasne, aj ked sa pytam, neodpoveda a poviek ze co stale chcem, ze ma ma rada... vam sa to povie nechaj ju, ale nechat cloveka ktoreho lubite je sakra tazke, ved tym ublizim sam sebe.

brunuska

nepotesim ta- to sa nikdy nezmeni- fakt ste uplne niekde inde-ty to beries vazne a vidno ze ju mas rad, ze o nu stojis- ale ona nie.ona si uziva zivot a teba berie len ako istotu na sex-ako niekoho kto ju vsetko nauci...
budes v takomto vztahu len trpiet- pohovor si s nou - vazne,nech ti povie ako si to vlastne ona predstavuje-ze tebe to ublizuje.

sjella

tak to bola od nej dost hnusna otazka.. neviem neviem, ale mne sa zda dost divna holka.. Ak sa s nou o tom neda rozpravat, fakt je asi na inej vlne ako ty.. zvaz si ako moc ti na takej babe zalezi a potom ju bud nechaj alebo si s nou vazne pohovor bez ohladu na to ci sa to s nou da alebo nie.. skratka nech ta pocuva pozorne aspon 10 minut. a ak nepomoze ani to, potom si to zase zvaz ;) ja by som pri sebe takeho cloveka nemohla mat...no a ak ma holka 17.. no, to je este mlada.. neviem kolko mas ty.. skratka zvaz si ci ti taky vztah naozaj stoji zato....

anonymko

len nedavno mala 17. hm, rada sa zahrava s chalanmi, ved aj ja som mal byt len taky ze polizat .. a prec, ale som sa nedal tak lahko odbyt. inac je fakt dobra "herecka", sam neviem kedy klame.., sa niekedy cudujem ako lahko dostane z ludi to co chce vediet..
ja neviem brat vztah tak povrchne ako ona, sa niekedy citim ako jej hracka :(
sice vypada ze ma ma rada, no uz sa mi zda ze len kvoli sexu :(
zmeni sa to casom? ci ako...

brunuska

no myslim ze dospela baba sa takto nesprava-len ten co v zivote nezazil par hnusnych vztahov,nedostal od zivota par faciek-tak si nevazi vztah, lasku.ak sa takto sprava dospela baba- tak ta nepotesim-lebo jej na tebe absolutne nezalezi a len sa s tebou zahrava.