pre mna cudny vztah,.. baby vyjadrite sa

Príspevok v téme: pre mna cudny vztah,.. baby vyjadrite sa
anonymko

hm, mam babu, sme spolu uz pol roka, no stale je to z jej strany take cudne, niekedy dost povrchne. ani neviem ako bere nas vztah a s nou sa o tom vobec neda kecat.. sa mi zda ze je to skoro len o sexe, neviem. stale ma plno kamosov a pribudaju dalsi.., mina si na nich viac casu a kreditu ako na mna.. som jej prvy, bola este panna, no mala uz omnoho viac vztahov za sebou ako ja.. ked sa ma pytala tie babske otazky ci by som si ju vzal, povedal som ze pre nu urobim vsetko a ona na to povedala "to isto nie!! som este mlada, si chcem uzivat.. " som sa citil ako handra, ako jej dalsi s ktorym si uzila a odhodila.. :( ked sa ma opytala moja byvala ci by som si ju vzal, tak som povedal ze hej a v tej chvili bola tou najstastnejsou babou aku som kedy videl. mozno preto pochybujem o mojej terajsej. ja neviem, mame sa radi, ale je to take dost cudne, apon pre mna. sice som ani len neuvazoval o svadbe, ona sa mna pytala.. ale to jej razantne nie bolo pre mna dost zarazajuce..

ninnika

ak to nie je pubertacka..ale uz dospela baba (aspon 18 a viac) tak jej to vsetko co si napisal nam sem povedz..pretoze bez uprimnosti vztah nefunguje

brunuska

kolko ma mlada rockov??? toto je spravanie typicke pre pubertacku-co si chce uzivat zivot,spoznavat co najviac ludi- muzov.