Pre vsetky milenky! Prosim citajte!

Príspevok v téme: Pre vsetky milenky! Prosim citajte!
"postihnuta"

Mile damy - milenky! Nejdem Vas odsudzovat. Viem, ze vsetky co tu piste nie ste vypocitave, ale zial zalubene. Aj napriek tomu, ze je to silne, budte prosim rozumne a nebudujte si svoje stastie na nestasti inych! Niektore mate mladsich, niektore starsich partnerov. Okrem toho, ze ublizujete nic netusiacej, castokrat milujucej manzelke, myslite prosim aj na deti svojich partnerov. Som dieta rozvedenych rodicov, ked som mala 20 rokov. Teraz sa mi asi rozvadzaju susedia- obidva rozpady vztahov su pre neveru!A to este nehovorim, kolko vztahov sa takto rozpadlo v okoli, alebo kolko ludi na okolo podvadza ci je podvadzanych. Vy si myslite, ze ked Vam partner narozprava, ze nie je vo vztahu stastny alebo ze im to neklape, ze je to pravda? Smiesne! Kazdy vztah riesi problemy. Ludia su individualne osobnosti a tak su casto ich nazory odlisne a problemy sa riesia hadkami, nervozitou- nie len v partnerstve, vsade! Ak nejaka rodina aj riesi nejake problemy, maju sa riesit vzajomne a nie tak, ze si jeden najde dalsieho partnera, ktory ho polutuje, vypocuje a postazuje si na toho "zleho" partnera. Ak si Vasi partneri stazuju na svoje zeny ci priatelky, skutocnost je taka, ze ich lubia a preto su s nimi. Mozno maju nejake krizy a problemy, ale vy ste pre nich len fyzicke a psychicke rozptylenie problemov. Pri vas sa odreaguju, ale ostavaju s tymi, ktorych lubia! Chlap totiz ked miluje, tak o svoje stastie bojuje, za akukolvek cenu!!! Ak by chceli byt s vami, tu bolest ktoru sposobia by isto pretrpeli a zvlast ak tie vase vztahy trvaju tak dlho! Viem ze je to tazke, ale vy sa trapite a este aj sposobujete trapenie inym! Stoji to zato? Ak uz nemate vlastnu hrdost, rozmyslali ste niekedy nad detmi svojich partnerov? Ohlasujem sa preto, lebo mi uz tato nezodpovednost a bezcharakternost lezie na nervy. Nasi mladi susedia mali v manzeltsve posledne dost hadky. Deti, peniaze, domacnost a tak...klasika v manzelstve. Zena to riesili tym, ze si pisala s ludmi na pokeci a nasla si mladsieho milenca. Prva na to prisla dcera, ale mama tvrdila, ze je len kamarat. Hm...jasne, deti nie su sproste! Uz to prasklo a zistil to aj manzel! Hadky, ublizovanie a krik su na dennom poriadku. Vcera v noci som stala pod oknami cinzaku a triasla sa strachom, lebo ich dcera - 17 rocne dievca chcelo z toho vsetkeho skocit z balkona. Mile milenky, viete co vsetko spravi vasa laska- navyse vlastne asi ani nie stastna s nami detmi?! Ich maly syn tomu este moc nerozumie, ale verte tomu, ze vsetko co doma vidi si zapamata! A dcera? Je vo veku, kedy spoznava vlastne lasky, okutakava si opacne pohlavie a tak. Co myslite, ze to spravi s jej psychikou? A to uz chodi z toho k psychologicke! Ja Vam teda poviem co! Mam 25 a nedokazem verit, ze raz nebudem podvadzana, lebo sa moj mily zalubi, alebo mu prepne, lebo ho zvedie nejaka krava, alebo naopak prepne mne, ublizim mu, alebo si znicim rodinu. Viete ake su tie myslienky bolestne??? Som dost silna osobnost, znesiem vela a nedam si ani skakat po hlave, ale od rozvodu svojich rodicov a vnimania tohto egoistickeho myslenia na okolo som neuveritelne ziarliva. Nicim tym seba a obcas aj svojho partnera. A rovnako su na tom moje dve sestry! A komu za to vdacim? Jednej krave, co uz rozbila zopar manzelstiev, resp. ich narusila, ale nie stastne pre odpustenie vydrzali. A to to ani nebola mlada zaba, pri ktorej by len otcovi po 40- tke preplo a chcel si dvihnut ego! Vsetko to boli a zije sa s tym dost na hovno, tak sa prosim nad sebou zamyslite. Dakujem v mene vsetkych rozvedenych deti a ich matiek (obcas aj otcov)!

keeetr

už včera som hovorila rozprávajme o téme...prišla petuška...a bolo po rozhovore...každý vie ako začala....tak nech iné ani nečaká.....

môžeme sa rozprávať dalej a ked sa petuška ukludní nech sa zapojí tiež...vôbec nebudem proti....

swai začína byť uplne v pohode žiena...

qqq

Čítam túto tému úplne odzačiatku, ale budem sa snažiť zareagovať iba na tému nie na prispievateľky. Milenky či milenci vstupujú do manželsiev - vstupujú, ale iba na pozvanie. Neverný je len ten kto má zaväzok a nespĺňa to, čo každý záväzok vyžaduje. Samozrejme, že ak je neverný partner nedá sa potlačiť zlosť ani na toho s kým je neverný, ale to je skôr iba zhadzovanie viny, pretože ťažko si priznať, že nám niečo také mohol urobiť niekto, komu sme dôverovali. A nevera samotná? Ak sú partneri už navzájom k sebe ľahostajní, vtedy im to už určite neprekáža a môžu si spolu naďalej nažívať s rešpektovaním vzájomnej nevery, resp. už skôr voľného vzťahu - načo odsudzovať.. Skôr je smutné ak jedna strana stále veľmi ľúbi a zistenie partnerovej nevery berie ako podraz. Smutné je hlavne keď človek vidí ako podvádza muž ktorý sa ženil pred rokom, manželka doma s dieťaťom alebo žena, ktorá pred pol rokom porodila a keď manžel nie je doma, príde milenec... na začiatku sa tu písalo o ružových okuliaroch a o tom aká je nevera prirodzená. Ale to že sa vyskytuje nemusí znamenať že vernosť je len pojmom. Stáva sa hocičo, ale prečo zasa rátať iba s tým horším."Postihnuta" pokús nad tým nerozmýšľať, samozrejme maj na pamäti, že stať sa ti to môže tiež, ale ani nemusí - vtieravé myšlienky ti len bránia prežívať každodennú radosť zo vzťahu. A keď nevera príde? Možno v tom čase to už budeš brať úplne inak a aj keď nie, život sa nezastaví.

nezaujatá

keeetr, už neodbočuj od témy. Dobre, každá z nás tu vie, že urobila PetuskaB chybu s tou vulgárnosťou, ale prečo to stále vyťahuješ a prečo stále rozprávaš, čo ju doma naučili a čo nie?
Pozor, nebor to ako že sa zastávam, nikoho sa tu nezastávam, každý je sám za seba, ale Ty očividne provokuješ. Takže bez urážky a radšej k téme.

sway

Uz mam pocit,ze pisem,len bla bla...Tak sa lucim:-)
Nemam to rada,ak sa zacnu ludia urazat,tvori to zbytocne hustu atmosferu a casto ludia v afekte hnevu konaju hystericky:-)))
Petuska ja som sa naprikla s keetr "skamaratila" a dokazali sme bez urazok diskutovat,je v poriadku,ked si to o niekom myslis,ja si tiez myslim ze zeny su povacsine sliepky (znova vseobecna kategoria nechytajte sa) a chlapi looseri (znova velmi vseobecne).Ale prist do fora a vykrikovat to tam,budi zbytocne negativnu atmosferu a robia to len ludia,ktori chcu vyryvat.

keeetr

petuška bol asi s milenkou....a tebe nestihol venovať dostatok času, ako sa ovládať, ako hovoriť a počúvať, a ako k veci sa baviť....škoda.....!!!!!

lebo ako človek, ktorý tiež niečo prežil, má iné skúsenosti môže iným inak pomôcť môžno...ale to by musel sa inak chovať a uvažovať....!!!!!!!

keeetr

bože dievča ty máš ale hrdosť a výchovu...to forum tu čaká na tvoje ospravedlnenie...tu si o tebe ľudia myslia svoje......

a len stále ukazuješ čo je v tebe....potláčaš agresivitu...ale nejde ti to....zrejme z domu, ostala pamiatka...nie si so svojim životom vôbec vyrovnaná a keby si bola, tak dokážeš tu hovoriť tak pekne o sebe, bez urážok, bez obvinovania...a my by sme si mohli tvoj život tiež z pohladu dieťaťa vypočuť...možno niečo odniesť...ale takto isto nie.....

hovorila som, že za chvíľu ani swai nebude mať s tebou čo hovoriť.....

a to že je bonzáčka a pod....ved ty už nevieš čo by si urobila...či granát sa odistuje?

nikto tu ešte takto nebol vytočený ako ty..nezvládaš jednoduchu debatu, kde každý hovorí svoj názor....

oco ťa zabudol naučiť!

sway

mariaa,na fore pokial niekto neriesi svoj konkretny problem sa da diskutovat cisto teoreticky,zvlast na takuto vseobecnu temu.Okrem toho teoria tiez nieje na skodu,da sa pri nej pripravit na prakticke riesenie problemov.Aj ked suhlasim,ze kazdy pripad je iny,svojsky a treba nakoniec k tomu vsetkemu pritupovat osobitne a zvazit vsetky pre a proti,niekedy zovseobecnovanie nie je na skodu,aby sme vyjadrili podstatu.

M.K.

Každý koná podľa seba v danej situácii,každý koná podľa toho čo pokladá za rozumné alebo najprijateľnejšie v tej danej situácii. A nikto nevie ako bude konať ked sa v tej situácii ocitne. V každom príspevku je kus pravdy. Asi tak :)

Petuska B

Jedine co ma mrzi je to, ze som sa nechala vyprovokovat,za cely cas na tomto fore som pouzila iba jedno jedine vulgarne slovo. Ospravedlnujem sa jedine tomuto foru, ale myslim si to nadalej.