Pre vsetky milenky! Prosim citajte!

Príspevok v téme: Pre vsetky milenky! Prosim citajte!
"postihnuta"

Mile damy - milenky! Nejdem Vas odsudzovat. Viem, ze vsetky co tu piste nie ste vypocitave, ale zial zalubene. Aj napriek tomu, ze je to silne, budte prosim rozumne a nebudujte si svoje stastie na nestasti inych! Niektore mate mladsich, niektore starsich partnerov. Okrem toho, ze ublizujete nic netusiacej, castokrat milujucej manzelke, myslite prosim aj na deti svojich partnerov. Som dieta rozvedenych rodicov, ked som mala 20 rokov. Teraz sa mi asi rozvadzaju susedia- obidva rozpady vztahov su pre neveru!A to este nehovorim, kolko vztahov sa takto rozpadlo v okoli, alebo kolko ludi na okolo podvadza ci je podvadzanych. Vy si myslite, ze ked Vam partner narozprava, ze nie je vo vztahu stastny alebo ze im to neklape, ze je to pravda? Smiesne! Kazdy vztah riesi problemy. Ludia su individualne osobnosti a tak su casto ich nazory odlisne a problemy sa riesia hadkami, nervozitou- nie len v partnerstve, vsade! Ak nejaka rodina aj riesi nejake problemy, maju sa riesit vzajomne a nie tak, ze si jeden najde dalsieho partnera, ktory ho polutuje, vypocuje a postazuje si na toho "zleho" partnera. Ak si Vasi partneri stazuju na svoje zeny ci priatelky, skutocnost je taka, ze ich lubia a preto su s nimi. Mozno maju nejake krizy a problemy, ale vy ste pre nich len fyzicke a psychicke rozptylenie problemov. Pri vas sa odreaguju, ale ostavaju s tymi, ktorych lubia! Chlap totiz ked miluje, tak o svoje stastie bojuje, za akukolvek cenu!!! Ak by chceli byt s vami, tu bolest ktoru sposobia by isto pretrpeli a zvlast ak tie vase vztahy trvaju tak dlho! Viem ze je to tazke, ale vy sa trapite a este aj sposobujete trapenie inym! Stoji to zato? Ak uz nemate vlastnu hrdost, rozmyslali ste niekedy nad detmi svojich partnerov? Ohlasujem sa preto, lebo mi uz tato nezodpovednost a bezcharakternost lezie na nervy. Nasi mladi susedia mali v manzeltsve posledne dost hadky. Deti, peniaze, domacnost a tak...klasika v manzelstve. Zena to riesili tym, ze si pisala s ludmi na pokeci a nasla si mladsieho milenca. Prva na to prisla dcera, ale mama tvrdila, ze je len kamarat. Hm...jasne, deti nie su sproste! Uz to prasklo a zistil to aj manzel! Hadky, ublizovanie a krik su na dennom poriadku. Vcera v noci som stala pod oknami cinzaku a triasla sa strachom, lebo ich dcera - 17 rocne dievca chcelo z toho vsetkeho skocit z balkona. Mile milenky, viete co vsetko spravi vasa laska- navyse vlastne asi ani nie stastna s nami detmi?! Ich maly syn tomu este moc nerozumie, ale verte tomu, ze vsetko co doma vidi si zapamata! A dcera? Je vo veku, kedy spoznava vlastne lasky, okutakava si opacne pohlavie a tak. Co myslite, ze to spravi s jej psychikou? A to uz chodi z toho k psychologicke! Ja Vam teda poviem co! Mam 25 a nedokazem verit, ze raz nebudem podvadzana, lebo sa moj mily zalubi, alebo mu prepne, lebo ho zvedie nejaka krava, alebo naopak prepne mne, ublizim mu, alebo si znicim rodinu. Viete ake su tie myslienky bolestne??? Som dost silna osobnost, znesiem vela a nedam si ani skakat po hlave, ale od rozvodu svojich rodicov a vnimania tohto egoistickeho myslenia na okolo som neuveritelne ziarliva. Nicim tym seba a obcas aj svojho partnera. A rovnako su na tom moje dve sestry! A komu za to vdacim? Jednej krave, co uz rozbila zopar manzelstiev, resp. ich narusila, ale nie stastne pre odpustenie vydrzali. A to to ani nebola mlada zaba, pri ktorej by len otcovi po 40- tke preplo a chcel si dvihnut ego! Vsetko to boli a zije sa s tym dost na hovno, tak sa prosim nad sebou zamyslite. Dakujem v mene vsetkych rozvedenych deti a ich matiek (obcas aj otcov)!

trefa

pre usiko---Mna osobne by taketo uznanie od sway a Petusky B velmi nehrialo pri srdci.Presla som si celu temu a urobila svoj vlastny nazor.

Petuska B

sway a usiko nereagujte, nech si dámy uľavia a spravia dobre. Áno, my sme tie nevyrovnané a bité životom :-) Lúčim sa s touto témou a vyrovnané ženy môžu pokojne kydať na moju osobu, sway, ušiko, nezaujatú atď. :-)

trefa

usiko---teraz si trafila klinec po hlavicke.Ze vyrovnany clovek sa tu nebude hadat.Potom podla teba sway a Petuska B musia byt nevyrovnane a bite zivotom.

barbinka

usiko tak to ti musím povedať, že diskutujš s nevyrovnaným človekom, lebo je petuska je posledná, ktorá slušne diskutuje. Ja len aby si vedela, lebo zrejme si tu vtedy nebola, keď tu nadávala, že všetky ste pi..

barbinka

usiko tak to ti musím povedať, že diskutujš s nevyrovnaným človekom, lebo je petuska je posledná, ktorá slušne diskutuje. Ja len aby si vedela, lebo zrejme si tu vtedy nebola, keď tu nadávala, že všetky ste pi..

usiko

DAKUJEM VELMI PEKNE, PETUSKA........
......AJ KED NIE VZDY SA MI PODARI ZDRAVY POHLAD NA VEC.....HLAVNE KED MI JE NIEKEDY NANIC, TAK SA STANE ZE OBCAS ZAUTOCIM, AKO MNOHE BABY TUTO...A HANBIM SA ZA TO VELMI.......TAKZE VIEM, ZE VYROVNANY CLOVEK TU NEBUDE ROZVIJAT HADKU, PRETOZE TO NEPOTREBUJE.....VYROVNANY CLOVEK BUD PORADI A SLUSNE DISKUTUJE, ALEBO SA NEZUCASTNI....ALE NEBUDE SA HADAT.......MOJ NAZOR....

barbinka

Petuska B: zober si koho chceš, aspoň sa tu bude dať normálne debatovať na úrovni bez vulgárnych slov.
usiko to nebolo mierené na teba.

Petuska B

barbie world bol dobrýýýýý :-DDD
sway kašli už na nich :-) máš mail- vytvoríme si vlastné ideálne fórum :-) , oni sa tu požerú navzájom a mariaa sa poháda na koniec sama so sebou :-D Túto tému treba fakt zrušiť.

usiko

ALE BABY, TO FAKT SA TU POTREBUJETE HADAT? TOTO JE DISKUSNE FORUM, NIE SLEPACI KURIN....A POVASCINOU SA TU RIESIA VAZNE TEMY....PRECO NIEKTORE NERESPEKTUJETE INE NAZORY A BERIETE ICH OSOBNE? KAZDY CLOVEK JE JEDINECNA A SAMOSTATNA BYTOST, A MA PRAVO NA SVOJE VLASTNE NAZORY, POSTOJE A ROZHODNUTIA, PRETO SVET FUNGUJE.....KEBY MAL NIEKTO NA NEVERU NAZOR TAKY, ZE JE TO OBOHATENIE ZIVOTA, TAK MU TO NEBERTE, KEBY MAL NIEKTO NAZOR, ZE ZA NEVERY JE ZODPOVEDNA SITUACIA VO SVETE, ALEBO LEN MUZ ALEBO LEN ZENA, TAK MA TAKY NAZOR A RESPEKTUJTE TO.... CO SA DO LUDI NAVAZATE? VIETE CO JE DISKUSIA? ASI NIE......JE MI LUTO, ZE UZ SU TU POMALY DVE STRANY ZAPISANE URAZKAMI, OSOCOVANIAMI ATD......

NIKTO NEVIE, AKO BY SA ZACHOVAL, KEBY SA DOSTAL DO SITUACIE, ZE BY MOHOL A CHCEL PODVIEST...NIKTO NEVIE, AKO BY SA ZACHOVAL V SITUACII, KEBY HO NIEKTO PODVIEDOL......NA NEVERU JE KOPEC NAZOROV A MA VELA PRICIN, ROZNYCH, O KTORYCH VY ANI NEVIETE, TAK AKO TO MOZETE HADZAT DO JEDNEHO VRECA VSETKO? JE STRASNE LAHKE POUCOVAT, RADIT A TO VSETKO, KED NIE STE ZUCASTNENI.....ALE AKO BY STE SA ZACHOVALI VY? CO KED VY RAZ BUDETE MILENKOU ZENATEHO S RODINOU?

NAUCTE SA RESPEKTOVAT NAZORY OSTATNYCH, DISKUTOVAT S LUDMI A VYJADRIT SVOJ NAZOR BEZ STIPLAVYCH SLOV....

VDAKA ZA PRECITANIE....