najleší pes

Príspevok v téme: najleší pes
kajuško

idú vianoce a mne zomrel včera môj naj. priatel.bol to 12.ročný bradáč-pes som strašne smutný,mám svoju rodinu ale všetci to zle znášame..ja a dcérka/12/najviac nechapem sám seba že takto dokážem smútiť za zvieratkom.asi si kúpim psíka ale určite nebude taký ako môj HENRY

leerka

my mame doma labradora, fenku , ktora je navyse aj albinka.... mame ju od 10tich mesiacov, lebo sme vzdy chceli labradora, ale tatko nechcel dovolit, az sme ju raz priviezli a uz zostala...chuda, ale ako sa strasne bala... lebo predchadzajuci majitel ju tyral, stale bil a vyhadzoval z domu... hrozne sa nas bala, chvost mala stale medzi nohami a uhybala nam hlavou, ked sme ju chceli pjohladkat.... na zaciatku nam rozkusala vsetky topanky, mne aj svetre a podusky, museli sme po nej upratovat stale.... a teraz je u nas uz styri roky.... pekne poslucha, "strazi"dom a robi nam vsetkym radost.... uz si nikto nevie predstavit, ze by u nas nebola....

staffordka

panča, tiez zboznujem to plemeno. Nie je toto plemeno nijaky "modny vystrelok", ako byvaju yorshiraci, ci svojho casu kolie, NO. Lutujem tych psov, ktori sa dostanu do ruk nejakych pubertiakov, ktori si pri nich zvacsuju svoje ego. Mam stafforda/pitbula/RTW, tak teraz som nieco. A pritom k nim nechovaju lasku. Takych psov mi je fakt luto.

panča

maltezak zije normalne u babky, ale bola v nemocnici, preto bol par tyzdnov u nas.Vychadzaju v pohode, staford ho miluje, problemy robil na zaciatku prave ten krpec. vecne vrcala utocil :D.Mamae aj RTW a RTW+NO-aj tych dvoch ten stafordik zboznuje.Podla mna je to uzasne plemeno. je priatelsky, spolocensky, ale ked treba, tak zavrci. a este je aj inteligentny -zavrete dvere ho nezastavia, otvara si ich sam (aj ked som ho ucila rozne povely, velmi rychlo ich chapal)

panča

hej a priklanam sa k predchadzajucemu prispevku -co sa tyka starsieho psa od ineho majitela -clovek nikdy nevie, ako sa k nemu ten predosly choval, ci mu niecim neublizil, pretoze ked to neviete, mozete sa stat jeho ,,tercom,, odplaty.Jednoducho nie pre zlu povahu psa, ale preto, ze neviete pred cim sa vyvarovat (dufam, ze som to napisala tak, ako som to myslela)...velakrat som totiz videla, ze chcete psa pohladkat a on sa skrci od strachu.jednoducho pozna len trestajucu ruku a nie taku, co ho chce pochvalit, ci potesit

panča

delenie na bojovy a ,,normalny,, pes je smiesne pre kazdeho, kto psom len trosku rozumie.podla srtatistik su najagresivnejsi mali psi-od nich by to clovek ani necakal. Nas maltezak vecne na niekoho ceri tych svojich par zubov, co ma, mali sme pitbula-bolo to najuzasnejsie stvorenie na svete, ake som kedy stretla.Teraz mame 2 rocneho staforda a je tiez nenormalny (v dobrom). vsetko je o panovi a vycviku

staffordka

ja to takto nedelim, ze bojove a nebojove psi. Proste ako si ho clovek vychova, tak ma. Ak ho vedie k agresivite, je jasne, ze taky aj bude. A to moze byt kludne aj civava. Takze si to vsetko dobre uvedomujem. Informacie dokladne zbieram. Obtelefonovala som si viacere CHS. Len som bola zvedava na vas nazor, stafford a iny pes. Urcite by som ho brala ako stena a nie dospeleho psa. Protoze clovek nikdy nevie, ako sa predchadzajuci majitel staval k svojmu psovy a z akeho dovodu ho zrovna dava prec. Ale diky za ohlasy

bibiiiiiii

kajusko,tak to je moc smutne a je mi to luto.Tiez mame Yorksirku,je to mile psica,milujeme ju ale raz to tiez urcite pride ten koniec,no urcite by som si kupila dalsieho psika.

katkaxxx

dellia, dakujem ze si postla adresu tej stranky psiadusa.sk, mnohe pribehy ma tam strasne dojali a som rozhodnuta v buducnosti si zobrat psika z utulku. prosim vas aj vy vsetci ostatni ktori uvazujete nad kupou psika, zvazte taketo riesenie. cistokrvneho psika na inzerat si kupi kadekto, ale tito opusteni chudacikovia cakaju na to kedy sa ich niekto ujme.. dakujem

monica

stafford nikdy nic neurobi ludom! iba ked mu prepne, ale to rovnako moze preprnut kazdemu psovi. Na ludi nie su utocne, na psov ano. Ale ak ho das od steniatka k tvojmu uz dospelemu, nemusis sa bat, on s nim vrastie a ani ho nenapadne ublizit mu..