najleší pes

Príspevok v téme: najleší pes
kajuško

idú vianoce a mne zomrel včera môj naj. priatel.bol to 12.ročný bradáč-pes som strašne smutný,mám svoju rodinu ale všetci to zle znášame..ja a dcérka/12/najviac nechapem sám seba že takto dokážem smútiť za zvieratkom.asi si kúpim psíka ale určite nebude taký ako môj HENRY

blanche

vyber si toho, co ti prirastol k srdcu, aj ked je bojazlivy. mas tendenciu ochranovat a to je dobra vlastnost. ten veselsi nepotrebuje byt az tak ochranovany. vyber by mal byt jasny. povaha psika predsa logicky nemoze ovplyvnovat tvoj dalsi osud. ten sa odvija bez ohladu na to, ci mas psa alebo nie, alebo ci mas bojazliveho, alebo smeleho psa. pre mna je odpoved jasna. nellya, a pre teba?

nellya

neviem sa rozhodnut medzi dvomi, jeden je vesely a druhy bojazlivy, ten bojazlivy mi prirastol k srdcu viac, neviem co mam robit lebo vsetci mi radia nech si toho veselsieho, ja sa bojim ze tym ze si vyberam psika si vyberam aj osud a som uz z toho znicena...znie to hlupo ja viem. mam z toho velke stresy

trinity

Ja mám dvojročného čivaviačika a som na neho tak citovo viazaná až hrôza... niekedy ma to fakt desí... Inak čivava je veľmi prítulná, ale len k blízkm, na cudzích je viacmenej agresívna, nekamaráti sa s inými psami, bezdôvodne šteká na ľudí, ale svojich ľudí miluje...

jahoda141414

dominika88 uvedom si,že nie vždy budeš mat tolko času na psa ako teraz cez prázdniny.Budú ti museť pomáhať aj rodičia.A mať psíka nie je len tak.
Ja mám tiež psíka Koriho.Milujem ho je super a je krááásny

sedmikraska

Ja som mala zajacika a chodila som s nim von, bezkal na voditku a potom sa naucil aj bez. Raz som sa zobudila zo sna s hroznym placom, lebo sa mi snivalo, ze zomrel, ale ked sa to stalo naozaj tak to bolo este horsie. Bol to moj najvacsi poklad aky som vtedy mala. Aj teraz si casto predstavujem ako hopka...