Muži strácajú chuť

Príspevok v téme: Muži strácajú chuť
čo k tomu dodať

Minulý rok sme sa s priateľom milovala 20krát. Síce spolu nebývame, ale aj tak je to málo. Občas v nejakej internetovej diskusii čítam príspevky žien "Môjmu partnerovi to stačí raz za mesiac" alebo "máme sex raz za dva mesiace" a podobne. Aj dosť článkov v časopisoch je o tom, že muži strácajú chuť na sex. Aká je príčina? Stres? Ale veď ten prežívajú aj ženy! Slováci sa vraj milujú v priemere 135krát ročne. Rada by som vedela, kde sa nabralo toto číslo. Ale moja základná otázka znie: Prečo muži majú na sex omnoho menšiu chuť ako ženy.

jana2

Zaujímavé,niekto nemá chuť na sex,iba ten môj tuším na nič iné nemyslí!
Sú chvíle,ked vám ostatným závidím...

janosik

s pracou to nijak zvlast nesuvisi.
imho ide hlavne o to, ze ked muzi nevedia, ako na to, tak pri sexe energiu stracaju, zatial co zeny ju ziskavaju.
a tiez to ze muzi maju horsiu zivotospravu, tak uz nevladzu.

mne osobne sa cislo 135 za rok nezda moc vysoke

no neviem

jasné, ale muži sú tak nejak možno do tej ich práce zažratí, a hlavne keď ich aj napĺňa, že pri tom prestanú myslieť, možno aj na sex... ja si myslím, že je to hlavne toto a veľa žien si zbytočne vyčíta, že ich už nepriťahujú a podobne.

no neviem

neviem, možno to bude tým, že dnešná doba na nich kladie dosť veľké nároky, tým myslím, že muži sú vačšinou živitelia rodiny a tak im behajú myšlienky na prácu, pracujú dlho a potom sú unavení, lebo ako je známe nedokážu premýšľať na viac vecí naraz.. možno majú menšie libido, ale to asi závisí od človeka nie od pohlavia..

siera

aj ja som to pocula.zial je to pravda. zaujimal by ma taky skutocny prieskum.
muzi,kolkokrat to robite za mesiac? lebo ten prieskum sa mi nezda pravdivy,ze 135 krat! cha cha.