Muži strácajú chuť

Príspevok v téme: Muži strácajú chuť
čo k tomu dodať

Minulý rok sme sa s priateľom milovala 20krát. Síce spolu nebývame, ale aj tak je to málo. Občas v nejakej internetovej diskusii čítam príspevky žien "Môjmu partnerovi to stačí raz za mesiac" alebo "máme sex raz za dva mesiace" a podobne. Aj dosť článkov v časopisoch je o tom, že muži strácajú chuť na sex. Aká je príčina? Stres? Ale veď ten prežívajú aj ženy! Slováci sa vraj milujú v priemere 135krát ročne. Rada by som vedela, kde sa nabralo toto číslo. Ale moja základná otázka znie: Prečo muži majú na sex omnoho menšiu chuť ako ženy.

DJ HiDe

lole, co by som ja dal za problemy podobneho charakteru :)
čo k tomu dodať: ja mam opacny nazor..podla mna je to skor tak, ze zeny sa naplno oddaju az vtedy, ked su s partnerom dlho, a je v tom laska...muzi zase beru sex ako zabavu, a nejde im o to, aby v tom bola laska...to, ze su zeny sexuchtivejsie z praktickeho hladiska pravda nie je..staci si pozriet najznamejsi chatovaci server, videla si tam uz zenu hladajucu sex? lebo ja nie..:)to tiez o niecom svedci, ale ako som uz spomenul, je to individualne pre kazdeho jednotlivca

brunuska

čo ak čo ak??? ked si budes toto hovorit tak naozaj nemozna budes- pri sexe sa nerozmysla-to by sa mali naucit najma zeny-vsimaj si muzov-ti pri tom vobec nepremyslaju:-)

miluska

gomez...nuz pokial viem, tak sex by nemal byt o povinnosti a o tom ze "fucis ako lokomotiva" predsa su v tom obaja nie? nechapem kde sa muz narobi :) ale to sa da o tom nebatit stale, a nepride sa na to preco to tak je. nevadi nech to tak je. kazdopadne aj zena ma pravo byt unavena a v strese nie? :) takze tak ako sme si to zariadili tak to mame

Frantho

prave ze ja by som dokazal aj 5 krat za den mat sex.Mne sa zda ze zeny to menej chcu mozno preto ze to nedavaju tak najavo ako muzi.

gomez

vidíte aký krásny prieskum. Tak je to 50-50.
2 miluska: veľmi správne, otázka znie PREČO? Odpovede sú vždy rovnaké ale na každého platí iná: stres, práca, zodpovednosť, lenivosť...

Možno že sa mu nechce makať každý krát ako lokomotíva zatiaľ čo ty si to užívaš. Potom je jasné že sa mu nechce...

miluska

Ono je to pravda, len by ma dalej zaujimalo, preco su vtipy o tom, ako zeny boli hlava ked muzi chcu po nich sex a pritom je to uplne opacne. Zeny chcu viac sex ako muzi, ale preco to tak je je najlepsie sa spytat ich ....tak PRECO? smiesne :)len my zeny sme dane do pozicie, ze to nechceme

lole

no ten moj by sa zase miloval stale. nemozem sa pri nom ani prezliect bez toho, aby ma "neobtazoval". niekedy mi to fakt leze na nervy.