Help me cem vediet nestranný názor

dominicccka

NO TAK JA S ANOREXIOU SOM NEMALA ZATIAL PROBLEMY ALE TAK PODLA MNA AK SA NEPREJEDAS TAK TO JE V POHO A KAZDY JE INY..NIEKOMU SATCI NA DEN JEDNA PORCIA JEDLA INEMU NIE..ALE JE TO INDIVIDUALNE!!TAKZE TERAZ TI MOZNO NECHUTI PAPAT ALE POTOM AZ BUDES STARSIA SA TO MOZE PREVRATIT ALE NEVRYVIM ZE NE..A TO ZE VRACIAS JE OD HLADU A JE TO FAKT NEPRIJEMNE KED SOM STALE VRACALA LEBO SOM MALA NEJAKEHO BACILAV ZALUDKU SA MI NIC NEDALO DOSTAT DO TELA A VRACALA SOM TIE ZALUDOCNE STAVY A BOLO TO NEPRIJEMNE ANI VON ANI DNU....ALE PODLA MNA SI V POHODE A VECSINA LUDI A NIE LEN BABY SA TRAPIA POSTAVOU..NEMOZEME VSETCI VYZERAT AKO Z VYRETUSOVANEHO OBRAZKA!! AJ TIE MODELKY CO SU VYFOTENE AKO KRASKY VYZERAJU HROZNE A MYSLIM SI ZE AK SA CITIS TY SAMA OK..TAK JE TO V POHODE

Summer_

Ivka141 ja som sa liecila na anorexiu, mala som 42 kil a videla som v zrkadle prasa! Teraz mam 53 a citim sa chudunka, nemam potrebu chudnut. Je to len o psychike, ked si chora vidis "bludy" ako keby si bola nadrogovana. Dufam ze chapes ako to myslim, proste nevnimas realno.
V nemocnici kde som sa liecila bola jedna baba co mala 25 kil a nechcela jest lebo sa videla ako prasa. Dalsia tam par mesiacov pred tym nez som prisla zomrela. Tie baby co ju tam zazili vraveli ze nemala na hlave uz ziadne vlasy, bola strasne chora a aj keby sa v ten den rozhodla ze bude jest nemohla by, pretoze jej telo uz nevedelo prijat potravu. Viem ze pisem az prilis katasroficke pribehy, ale je to preto, pretoze dnes chces mat o 5 kil menej, zajtra o 10 atd. Ja ked som zacala chudnut chcela som mat 49kil, skoncila som na 42 a tuzila som byt taka chuda, aby som umrela. Znie to nelogicky, ale naozaj som to chcela. Kazdy den som vipila pohar mlieka, nasledne ho vyvracala a cvicila aspon par hodin denne, aj v noci. Ale ked som bola na tom este tak, ako si teraz ty, ani som len netusila ze by sa take nieco mohlo stat aj mne. Neverila by som, a predsa. Nastastie, uz teraz je to "len" ako nejaka zla nocna mora s pred rokov. Naozaj s tym zacni nieco robit!

ceky

počuj...ja práve jem také chutné ryzoto, že keby ho vyvrátim tak sa sám so sebou nerozprávam ešte do ďalšieho jedla. Je 00,50 a chutí mi... chodím behávať a rád papááám... preto nepriberám... začni variť a uvidíš ako začne chutiť;)

karioll

moze sa jednat o zacinajucu anorexiu,minuly rok zomrela znama,mala 30kg a stale presvedcena o svojej tucnote.odporucam co najskor navstevu psychiatra a rozhovor s rodicmi

xxxxxxx

pozri,v prvom rade bež za rodičmi,každý rodič chce pre svoje dieťa,len to najlepšie oni ti už pomôžu,teraz už bež spať.

pipinocka

ivka z toho si nerob nic vzdy sa najde niekto... kto ti musi robit zle ved beznich by bol svet nudny nemyslis :-))a s tym lekarom mal usko pravdu ale ak uz si chces najst psychologicku tak nejaku dobru lebo nie kazda o vie pochopit ...