same klamstva?:(

Príspevok v téme: same klamstva?:(
misshel

zdravim vas...teraz tak rozmyslam o tom preco ludia nieco povedia a potom to odvolavaju,tvaria sa ze o nic nejde...ved ked raz dam slovo tak to chcem splnit ako nechapem to....pred 5 mesiacmi cca ma nechal priatel...a doteraz mi to este nie je jedno...bolo to strasne tazky rozchod plny klamstiev vycitiek davania falosnych nadeji a vela inych veci....zopar kamaratok mi nieco povedalo a potom uz konali inak ako keby sa nic nestalo...najnovsie aj jeden chalan co uz zopar tyzdnov mi dava najavo ze chce nieco viac medzi nami ako kamaratstvo tak sa fakt snazi o moju pozornost a vsetko okolo toho...a zajtra mal prist za mnou rozlucit sa lebo odchadza na dva mesiace prec. tak mi tvrdil ze ma urcite este chce vidiet predtym..a dnes sa od znamej dozviem ze nepride lebo ma uz iny program a ani mi to nepovedal....ako preco ludia niekedy tak konaju necitlivo ?

Catrina

mariaa: presne viem o com hovoris! Od takeho ale treba utekat, naco je taky chlap s ktorym sa neda ani normalne komunikovat? Ja s takym zit nemozem. Moj predposledny byvaly bol taky, nieco povedal a neskor tvrdil ze on nic take nehovoril a ze ja mam problem s pamatou alebo ze som to zle pochopila. Nemohla by som s takym zit, to ovela lepsie mi je samej, napriek tomu ze uz mam 30.

Petuska B

Čestní ľudia vždy slovo dodržia, obzvášť muži by mali. Chlapa robí slovo a dané slovo treba dodržať. Záleží ako komu na tebe záleží, to čo opisuješ tam moc záujem nevidím. Neprišiel, slovo nedodržal, ser na neho, nestojí za to. Muž má byť čestný a slovo dodržať a žena má mať zas svoju hrdosť.

Catrina

dadylady: Hej to poznam. Muzi su svine (dobre nie vsetci ale vela). Tiez som uz nieco podobne zazila. Ale kedze to bolo take kratke, tak to sice zaboli, ale pomerne rychlo to prejde. Ovela horsie by to bolo po napr. 4 rocnom vztahu. Ja mam za sebou cerstvo skrachovany 2,5-mesacny vztah, tiez mi to nie je uplne jedno, ale bolo to jedine spravne riesenie. Nebol vyrovnany, nevedel co chce a nikdy nechce byvat s nejakou zenou. Chce slobodu. Tak ju ma.

dadylady

Ahojte aj ja sem pridam svoje sklamanie.Moj novy vztah teraz trval len 1 mesiac. Uz dlhsie sme sa vidavali,a ked ma konecne oslovil, velmi som sa tomu tesila. Ziskal si ma hned na prvom rande,muz 30 rocny,rozumny (teda tak recami posobil),co si vie zarobit,ma svoj byt,chce si zalozit rodinu..no krasne reci co na zenu posobia lakavo.Aj sa tak ku mne spraval,galantny,nezny..nemohla som tomu uverit,zeby sa aj na mna konecne usmialo stastie a ukazal sa ten pravy.Este v nedelu sme spolu boli na vylete..a zrazu 3 dni ticho-neozyval sa mi vobec.Tak som mu napisala sms,ze co sa deje.A odpisal,ze nech mu prepacim,ale vyskytol sa mu problem z nedavnej minulosti,ze mi nechce ublizit ale lepsie bude ak zostaneme kamarati.Ze nechce sa mu ten pribeh rozpisovat,a ze dufa,ze to chapem.A ze so mnou to nema nic spolocne. Tak po precitani som zostala ako obarenaa.Vobec som nevedela o jeho nejakom "nedokoncenom" vztahu.Aky iny problem by to len mohol byt..Mna potreboval ako nahradku.Ani nebol schopny sa so mnou stretut a vysvetlit mi to.Keby sa prva neozvem,ze co je,tak sa neunuva do teraz mi dat vediet.Nechapem tomu ako sa moze niekto takto pretvarovat,klamat,tak lahko nikomu neuverim.No,zle som si ho preverila...Takze, pozor zeny na to.Poriadne treba pozistovat,co mal dotycny pan za sebou,a ci je s tym vysporiadany.Ruky prec od takych co este nie su zmiereni s ex-laskami.Lebo ked sa zamilujete,ste citlivejsie,beriete to uprimne,cisto..potom to dobre zaboli.A to ho budem ja stretavat bo pracuje v takej oblasti,kde sa tomu nevyhnem.A vzdy mi to pripomenie.Dokial ma to neprejde...

[zruseny12]

MISSHEL
ide to velmi tazko,ale da sa to...ked ta prepadnu take myslienky,zacni citat nejaku knihu,pozeraj film,alebo rob nieco,co ta ODPUTA od tych myslienok...a si nutena rozmyslat nad tym,co robis v ten moment...a tak si postupne vyzenies myslienky na takych ludi...
vela stastia

misshel

tak to aj ja si uz niekedy hovorim aby som sa pre dotycnu osobu zbytocne netrapila ked aj tak to nema vyznam....na chvilu to zaberie ale potom aj tak ma to dost mrzi....asi treba zmenit ten pristup k ludom neviem no

[zruseny12]

este chcem dodat,mna to tiez dost mrzelo,ked sa nieco take stalo,ale tak som prisla na to,ze PRECO BY SOM SA JA MALA TRAPIT KOLI TOMU,ZE NIEKTO NEMA CHARAKTER,VED TO NIE JE MOJA VEC,JE TO LEN PROBLEM TOHO DOTICNEHO...a teraz ma taky clovek nenastve,ako sa povie MAM HO NA HAKU...

[zruseny12]

MISSHEL
aj ja mam take skusenosti,a najhosrie na tom je,ze mam aj take skusenosti,ze ti nieco niekto povie,a o tyzden poprie,ze to nie je pravda,CO POVEDAL a snazi sa zo mna urobit HLUPAKA...BLAZNA...
je to teraz na dennom poriadku,CEST VINIMKAM,TAKY ESTE EXISTUJU,CO SU NORMALNY,ALE JE ICH VELMI MALO...
ja sa nikdy nesnazim slubovat,co nesplnim,a ked uz to nevyjde tak sa ospravedlnim atd.ale niekto ma tolko drzosti,ze narozprava toho tolko,ale ciny ziadne...a vobec ho nezaujima,ze nieco povedal a potom poprel,a uz vobec ho nezaujima ten druhy clovek,ktoremu nieco povedal-SLUBIL...

je to taky zivot a my s tym nic neurobime...

whatif

tak povzniest hej, ale ako som pisala nezabudla som, boli to dalej..neviem ci to prejde niekedy vobec...a povzniest som sa dokazala vdaka mojmu chalanovi...ja ta uplne chapem...neboj, pride niekto kto ta presvedci, ze vsetci nie su taki, ako si myslis a zacnes verit...ani ja som neverila, ale presvedcil ma...