Láska na dialľku

Príspevok v téme: Láska na dialľku
majkacik

Čo si myslíte o láske na diaľku????Pochádzam z Prešova a môj priateľ je z Trnavy.zoznámili sme sa cez internet a poznáme sa už vyše rok.Hoci sme sa videli iba 3 krát....chodíme spolu,každý den si telefonujeme,hovoríme si všetko,aj po intímnej stránke,...teda z mojej strany je to na sto percent,ale...niekedy mám pocit,že mu neverím.budúci rok idem k nemu bývat,2 roky doštudujem kvôli nemu externe....ale...neviem,či robím dobre,hoci som o tom premýšľala dlho a poriadne a...ale bojím sa...Niekedy sa cítim ako idiot,že kvoli mužovi nechávam denné štúdium ,teda 4 a 5.ročník a pritom ma to tak veľmi baví,ale.,..do vztahu sa musí investovať hocičo..Už viackrát som sa presvedčila o tom,že je spolahlivý,ale...čo ak sa nám to niekedy vymkne z rúk??Poradte mi,čo si o tom myslíte?Veľmi pekne Vám Dakujem:-))))))

xxXx

Jaj, pardon - som sa pomylila :) on je na zapade, prepac - to som si vymenila, lebo ja to mam naopak, ale ostatne plati :)O laske na dialku si kazdopadne myslim, ze moze fungovat (z vlastnej skusenosti), ale zalezi to od spravnej konstelacie hviezd :) - cize od oboch partnerov, sily ich citu, zivotnych nazorov a tolerancie a v neposlednom rade dovery.

ShaulaThalit

Na to, aby si niekomu verila ti stacia 3 osobne stretnutia a telefonaty?
Laska je akurat tak kurva neznesitelna a ty ju este v tom podporujes?
Urob si najprv skolu a zabudni na neperspektivny vztah, respektivne tomu nechaj cas a nie hrrr brrr.

xxXx

Ahoj, sama prezivam vztah na dialku, som v BA a priatel je z vychodu, studuje v KE. Pocas semestra sme sa videli raz za mesiac a nad tymto sa takmer vsetci pozastavovali,ze ako je to mozne a ake je to vztahu povedzme neprajne, lebo je to malo. Teraz sme spolu uz stvrty mesiac vkuse, prisiel za mnou, ked sa mu zacali prazdniny. Ked sa rozhodoval, kam dalej do skoly na druhy stupen VS, povedala som, ze nech ostane vo svojej, tam kde ma zazemie, pozna ludi, ze ved to este vydrzime. Ked sa chce a hlavne ak sa maju ludia na sto percent radi sa to da a je to bez podmienok...Myslim, ze ak ta partner naozaj ma rad, vydrzi este kym dostudujes na svojej skole a vas vztah dialka posilni, presne ako ten nas. Ale na druhej strane si myslim, ze vidiet ho trikrat za rok je naozaj malo - porozpravajte sa ako by sa dali zariadit dlhsie alebo castejsie navstevy a este k tomu su teraz prazdniny, tak to treba vyuzit - my s priatelom sme boli spolu ihned ako to bolo colen trochu mozne. Myslim si, ze ak ma vas vztah vydrzat, vydrzi aj ked dostudujes normalne svoju skolu a priatel opakujem by mal byt k tomu CHAPAVY. Myslim si, ze zasadne rozhodnutie - ci uz odides alebo zostanes, vsetko vyriesi - v kazdom pripade budes cosi viac vediet aj o priatelovi - co je on ochotny vydrzat pre vas vztah ak sa rozhodnes zostat a uvidis, ci bude ochotny a nakloneny myslienke upravit castost vasho vidania alebo ak tam prides a uvidis ako vam to pojde - ak vsak nepojde, stratis nielen priatela, ale uz budes aj mimo svojej skoly. P.s.: on nemoze prist pracovat - studovat - byvat na zapad? :)Drzim palce! Konecne rozhodnutie je na tebe, lebo ty si vo vasom vztahu, nikto v diskusii do neho nevidi tak ako ty,riad sa srdcom, avsak nemaj ruzove okuliare!

bella1988

ahoj prepac ale to, ze ste sa videli trikrat v zivote podla mna neni ziadny vztah. jasne ze je super si najst niekoho fajn na pisanie a kecanie cez internet, ale ako tu uz niekto pisal cez internet si toho clovek moze velmi vela navymyslat a za tie tri razy, co ste sa videli ste sa nemohli dostatocne spoznat na to, aby to bol vztah a uz vobec nie, aby si ty kvoli tomu studovala externe a zacala s nim byvat. Fakt radsej pockajte za tie dva roky sa mozete viac navstevovat, spoznavat a ked mate byt spolu, tak spolu budete ked dostudujes a ak vam to nevyjde, tak si aspon nebudes trieskat hlavu o stenu, ze si sla zbytocne na externe studium.tak vela stastia :)

ramirka

radsej zintenzivnite navstevy ...vidiet sa tri krat a hned ist byvat k nemu a rbit zasadne rozhodnutia..urcite nie..a preco ste sa za cely rok vlastne videli tak malo?? poznam zopar parov na dialku a poviem ti su spolu vzdy ako sa to da v ramci moznosti..cestuju za sebou a pod.....

AdamKrt

Vidiet sa 3x, by som nenazval ani vztahom. Nieto este preto robit dolezite zivotne rozhodnutia. Realita je ina ako SMS a telefonaty...

swistica

vidiet sa tri krat je strasne, ale strasne malo, daj tomu cas, chodte spolu na dovolenku, navstevujte sa, a ked skoncis skolu uvidis co a ako...

rita23

Majkacik, ja som z vych. Slovenska, studujem v Trnave a po 1.roc. cez prazdniny som si nasla priatela pri Prahe (ked som bola na brigade). Sme spolu 3 roky, mne chyba uz len posledny rocnik na skole, ale priatel ma v studiu sam podporuje a externe studium vzdy odmietal. A mne by sa to ani nevyplatilo (financne). Mam rezi na vlak, teda za cestu platim len poplatok raz rocne. A odkedy som na skole, tak pravidelne na vikendy cestujem, prvy rok len domov, teraz som viac v CR nez doma. Je nam spolu dobre, ale to sa casto vidame.
A tyzden bez priatela je pre mna dlho.

Sama som si uz kedysi vravela, ze nemat cestovne zdarma, tak nas vztah by nemal zmysel.

Ale tych mnozstvo hodin, ktore cez skolsky rok precestujem, ma skutocne ubija. Cestovanie sa mi znechutilo. Preto si myslim, ze aj tvoje externe studium by okrem velkej financnej narocnosti poznacil aj tvoju psychiku (pokial by si cestovala do PO a spat pravidelne kazdy tyzden).