AKO SCHUDNÚŤ ?

zvedavec

Herbalife nieje zlý,,ale určite sú aj lepšie výrobky stačí ísť do obchodu alebo fitka s doplnkami výživy..
Herbalife je predražený chcú na ňom mať len veľké zisky..poznám to z rodiny..

kasska

skuste herbalife, ozaj to funguje, mne sa podarilo schudnut 14 kil a upravili sa mi aj zdravotne problemy a citim sa lepsie. trochu to stoji ale mozem pomoct zohnat o 30%lacnejsie
harmatova@inmail.sk

marka79

Ja by som už s 90dňovou diétou určite nezačala. Robila som to pred dvomi rokmi, podarilo sa mi za dva mesiace schudnúť bez pohybu 10kg. Rovných 11kg som však pribrala naspäť v priebehu jedného roka, a ani som neprejedala iba som sa nestravovala podľa 90dnovej diéty. Teraz sa pokúšam schudnúť rozumnejšie -nejem po 17-tej a aj pobehávam vonku každý deň. Zatiaľ mi išli dole za mesiac 2kilá. Neni to moc veľa, ale ak to ešte takto vydržím aspoň rok , tak by som mohla schudnúť z tých začínajúcich 97kg na 77. Dúfam. Prajem každej "bojujúcej" veľa trpezlivosti.

kxena

nechudnite rachlo priberiete rychlo ja som chudla tak ze som po 18 00 nejedla a schudla som nesmiete jest tie tabletky na chudnutie lebo este viac priberiete

zuzic

ahojte, ja mam momentalne 61 ale teraz to budem musiet prerusit:( lebo ideme do tatier z rodinou no a tam budeme mat veceru asi o siedmej...ale zase budem mat velmi vela pohybu ked budem behat po skalach...a vam sa ako dari?

fit

ruzicka123,
ja som tiez takto chudla, nie naraz, ale za kazdy mesiac cca 5kg. takze o par mesiacov si prides na svoje. tiez mam pestru, vyvazenu stravu, dostatok potrebnych vitaminov a zivin v organizme. nie ako sa tu vyjadroval isty MIKI64, ze vraj sa nam to prejavi na zdravi... a preco ?a co sa nam prejavi na zdravi? to, ze sme schudli normalne? ze nie su z nas anorekticky? alebo je podla neho lepsie, aby sa ludia prepchavali vecer a potom pojdu pekne spinkat, aby sa im lepsie nabalil tuk? tak to dakujem pekne, za taketo rady.
hlavne sa nenechaj odradit takymito "odbornikmi", to su väcsinou neprajnici.

ruzicka123

ahojte...suhlasim s tym ze kto chce schudnut by nemal jest po piatejhodine ..ja som za tyzden takto schudla jedno kiloo. :D neni to vela ale predsa...k tomu ze som nejedla po piatej som ranajkovala vlockyy s mliekom a celozrne pecivo a snazila som na nejest sladke...mozno ze sa to nezmeniolo velmi na vahe ale vidim na mojej postave ze je to lepsie ze amm mensie stehna a ze ani brusko nemam nafuknute :) tak drzim palce... :)

kvietok1

miki64:
ja keby som jedla po piatej este nejake jedlo,tak sa najskor povraciam a celu noc by som ani nespala..
a okrem toho,nikde v zdravej vyzive nie je napisane,ze mas jest az kym nejdes spat,ale ze mas jest tak,aby si vecer lahol s vytravenym zaludkom a rano sa tesil na ranajky a vytravenie znamena od druhu a mnozstva jedla asi 3-4 hodiny,ale to neznamena,ze ked idem spat o 22-hej,tak musim posledne jedlo jest o 18-19-tej hodine,jednoducho mi vyhovuje,ked je tam medzi vecerou a spankom dlhsi casovy odstup
a zaludok vecer uz aj tak netravi..
este by ma zaujimalo ako si prisiel na to,ze ked nezjem nic po piatej,tak ochudobnujem telo o ziviny....??