AKO SCHUDNÚŤ ?

evika

fit :

Len som sa Ti chcela pochváliť, skúsila som to s tým nejedením po 17 hod. a celkom to funguje, už tak fičím 5 týždňov a zhodila som 4,5 kg. Som veľmi šťastná. Ďakujem za radu.

schudlasom

clovek by sa mal najskor asi precistit detoxikovat skor nez zacne chudnut aby mu neostali jedy v tele a skodlive latky napr. pomocou chlorelly alebo zlelenho jacmenu green-collection.eu

mija071

aHOJTE,CHCEM VAM POVEDAT ZE SOM V MINULOM ROKU VELMI DOBRE SCHUDLA 90 DNOVOU DIETOU,BOLA SOM SO SEBOU SPOKOJNA,ALE POTOM SOM CEZ VIANOCE VIACEJ KRAT ZHRESILA A PRIBRALA,NA DIETU NEBOL CAS ANI KED SOM UZ AKO 39 ROCNA MATUROVALA A TERAZ KED AJ ZACNEM DRZAT DIETU RANO A VECER JU ZNOVA PORUSIM,POCULA SOM O CHUDNUTI POMOCOU HYPNOZI A TATO METODA SA MI VELMI PACI LEN NEVIEM CI TO NEBUDE CASOVO MOC NAROCNE

zuzic

no ja som pribrala cez dovolenku ale iba pol kila no teraz sa mi to podarilo zhodit. no mozno sa mi preto tak dari ze som mala naozaj velmi vela pohybu ale teraz cez skolu neviem...ci sa mi bude darit ked si budem iba sunky valat nad knihami a jednine co sa bude hybat budu moje ubohe mozgove bunky...aj ja mam problem so zadkom ale aj stehnami:( to mam zdedene...no co uz. inac pridala sa ku mne vcera mamina tak uvidime ako to jej pojde...

sade8

ahoj zuzic,
som rada ze ta tu vidim, a citam ze ti to pomaly ale ide, no ja stale rovnako, prestala som radsej robil posilnovaci cviky a radsej sa viac hybem, lebo som citala ze ti narastu svaly a mozes pribrat a to ja nechcem, potom az ked by som schudla na nohach a zadku tak potom by som cvicila aj takeho cviky.

zuzic

ahooooooj jaaaaj:D tak skus si poprecitovat tuto temu, teda mne baby poradili ze po piatej nejest a ide to! ja osobne sa neviem vzdat sladkosti:) ale za to mavam vela pohybu takze si to vynahradzam a jednoducho iba po piatej nejem a chudnem pomaly ale isto:)
baby a vy ste tu? fit, sade ako vam to ide?

jaaaáááj

ahoooj ludia.... som na to hrozne mam 22 rokov, 168 cm a 94 kil neviem co robit....AKO SCHUDNUT.....prosim pomozte poradte....ako schudnut trvalo....co robit....PROSIM.....

sisa3

ahojte mne sa vdaka produktom herbalife podarilo schudnut 13 kil, citim sa lepsie a mam aj mensie priznaky alegie, a vaha sa mi spat nevratila. chudnite zdravo pomozem zohnat produkty o 30 % lacnejsie
-adresa odstránená-

sade8

nasla som stranku, kde sa ludia priamo odbornikov na vyzivu a stravovanie pytali cie je dobre ked nejedia po piatej, tu je ich odpoved:

V každom prípade večere netreba preháňať. Keď vydržíte nejesť po 17. hodine, je to optimálne, ale snažte sa už po 19. hodine nejesť určite.