maju vysoki muzi velke prirodzenie a nizki male?

silverko

ja mám 170cm a 20cm...a je to blbosť,že čím vyšší chalan tým väčší penis...že vraj vysokí chalani ho majú dlhý a tenký a nižší chalani ho majú zase kratší a hrubší...total hovadina...nikto nech si penis nepredstavuje podľa toho

filip01

Uplna blbost to urcite nie je. Nehovorim ze je to pravidlo, ale je urcite je pravdepodobne, ze vysoky chalan ma vacsi penis. Ja sam mam okolo 190cm vysku, a mam 19cm. Ale suhlasim, ze vela robi aj genetika

danydevito

čítal som že priemerná dlžka penisu v stoporenom stave na slovensku je 13,6 cm. dlžka u každého je individuálna, voľakedy sme mali učitela ktorý o sebe hovoril malý žobrák s veľkou palicou, takže výška asi nie je rozhodujúca, skôr genetické predpoklady. ja mám napr. vyšku 190 cm a dlžku 18 cm

Pepo18

Vyska postavy nema nic spolocne s velkostou penisu. Takze teoria vysoky muz velky penis - maly muz maly penis sa velmi zakladat na pravde nebude. Ked som mal 15 - 16 r., tak som si s dvoma kamaratmi pomeral penis dodnes som z nich najnižsi 170 cm a mam v erekcii najvacieho 14,9 cm a moj 190cm vysoky kamarat ma v nohaviciach 13cm penis.

usiak

Andy23, lepsie povedane, nesikovny majitel dokaze sposobit bolest ;)
A s tou vyskou, dlanou a velkostou chodidla... je to blbost, ale na mna to pasuje :))

Andy23

alzbee má pravdu. vysoké ženy-väčšie prsia? hlúposť. Aj dĺžka vagíny je individuálna. Rovnako aj veľkosť mužského údu. Tiež som čítala, že muži s veľkými dlaňami majú veľký penis, ale tiež je to nejaký babský výmysel, ktorý vyhútali pubertiačky v časoch, keď ešte o ničom nemali tušenia...A nechápem, prečo ženy ,,bažia" po veľkých penisoch, keď je to často problém kvôli ktorému si partneri musia hľadať vhodné pozície, abyto ženu nezranilo. Veľký úd dokáže spôsobiť poriadnu bolesť...

alzbee

Podla mna to s vyskou nema proste nic spolocne...kazdy clovek je iny...to je akoby niekto tvrdil, ze vysoke baby maju vacsie prsia, nez tie mensie...

AdamKrt

Samotne meranie je totiz aj tazko objektivne zmerat. Zavisi napr. na noseni spodneho pradla, okolnej teplote prostredia, atd. Keby mal niekto penis vystaveny teplotam pod bodom mrazu, tak sa mu zcvrkne este poriadne. Ak je teplo a ma prekrveny dobre penis, plus je vzruseny, tak moze byt dlhsi. Pri extremnom vzruseni, moze byt este viac vzruseny a este vacsi...

Treba kaslat na merania a naucit sa ho pouzivat :)

daminko

tak teraz sa urcite viaceri zasmeju ale toto je urcite pravda podla velkosti dlane to je ravda ta dlzka suvisi s velkostou penisu ale v klude:))))