maju vysoki muzi velke prirodzenie a nizki male?

seeler

to je hlupost.. moze byt chlap 190 vysoky, a moze ho mat dlhy 22cm ale aj 10cm..
a ze nizky chlapy maju malych..to mas to iste, niekto je maly a ma ho velkeho a naopak..
Ja som v podstate krpec :D mam 175cm a 65kg, a penis mam 17cm, takze taky priemer..
no ale raz sa my stalo, ze v plavarni bolo jedno take fakt "hovädo" mohol mat aj cez dva metre a okolo 150kg.. skrinku mal hned vedla mojej, takze ked sa prezliekal, som si vsimol jeho kamosa, a fakt ze som ho ledva videl :D

ta3

vacsie chodidlo-vacsi penis?, ja som pocula zase, ze cim vacsi nos, tym vacsi penis, ale to su iba povedacky, ktore platia mozno u maleho percenta muzov, ale vseobecne to urcite neplati, moje skusenosti hovoria, ze nie

Danielkooo

Podla mna to neplati. Ja mám cez 195 cm, cislo topanok 46 a moj vtak ma priemernych 18 cm :) Ale zaujimava úvaha

Andrea29

Ja by som povedala, že je to skôr opačná úmera. Pred pár rokmi som mala v posteli chlapíka čo mal ledva 155cm, ale na jeho penis do smrti nezabudnem. Mal ho tak velkého, že som si myslela, že udrela moja posledná hodinka. Nechcela som pokaziť jazdu, tak som to absolvovala až do konca, ale bol to fakt brutal.

A123

Tak ja mám priateľa, ktorý má 190 cm a v pokoji má jeho penis asi 10 cm. Sme spolu 6 rokov a som maximálne spokojná. Pri sexe ho cítim tak akurát, čo bude asi skôr hrúbkou než dĺžkou. Keď má chlap dlhšieho ako 15 cm tak pre niektoré baby je to fakt skôr utrpenie než pôžitok, zvlášť keď radi dorážajú. Pre neuvedomelých, ženská pošva sa síce prispôsobí do šírky (aj to má svoje hranice), ale na dĺžku veľmi nie.

lioness_01

to je taká otázka, ako keby sa niekto spýtal - majú všetky vysoké ženy veľké prsia a nízke ženy malé prsia?

mirka 23

Ovecka, to nemusi byť pravda. Poznala som takeho velkeho ramenateho chlapa a prirodzenie mu bolo treba hľadať :-) A zase menši utlejši chlapci tam toho mali naložene požehnane. Mne sa pačila ta rozpravočka s klobaskami čo pisal Janek :-))))

0vecka

nevim podla mna by stalo za uvahu ze su ludia vysoky na ktorych je na prvy pohlad vidno ze su vysoky a potom su taky ktory maju aj sirsie ramena a skratka su cely taky velky mozu mat 2m ale z dialky alebo na fotke sa zda ze su uplne normalny ... taki maju aj vecsie vnutorne organy a si myslim ze by mohli mat potom vsetko vecsie ....