BEZ PRIATELOV!!!

Cristi

ja ked som sama tak to riesim tak ze idem na pokec a tam sa zoznamujem s novymi ludmi a cas rychlo uteka ked je skym kecat =)...daj nick

joanny

soninka23 odkial z KE?? aj ja som z ke no ne priamo ale z bliizkeho okolia;) mozme popiisat??hm.... keby si cela??.. tak ked budes tak piss... okiis..len tuna nechcem zverejnovat nic leboo stali sa nedopatrenia:D ale co bolo bolo bude to len lepsie (optimizmus treba vzdy a vsade) tak napis tuna ked budes nekedy a ptm mozme vymenit kontakty;)

nuz

nikdy niesi sama..mozno je na case spoznat BOHA..je to ten najkrajsi vztah co mozes prezit..no len vo svojom vnutri..skus na zaciatok knihu Chatrc..

MMMaruska

lonelygirl a skúsila si niečo také ako Utulok pre zvieratá? Určite keby tam prídeš a povieš že sa chceš starať o psíka, chodiť s ním na prechádzky ale nemôžeš si ho vziať domov, nemajú dôvod poslať ťa preč:)

Tak good luck s tým:)

tpx

no ako citam podla profilu na pokeci tak si z PO...mozme niekedy skocit von alebo co, ja som z ineho mesta, ale v PO mam otca a ked som tam tak sa strasne nudim lebo tiez tam nikoho nemam...

lonelygirl

No ja som vždy strašne chcela psíka a vôbec milujem zvieratá lenže moji rodičia mi nechcú dovoliť psa ani za nič lebo bývame v byte a tak že vraj by som sa oňho nestarala..a mňa tiež kamarátky veľa krát zradili preto som sa utiahla viac do seba..lenže mne by stačilo aj len také hm povrchné kamarátstvo aby som mala ísť s kým von sem-tam..pre tanec1-som osamelá a dnes som tu nebola preto lebo ma rodičia donútili ísť ku babke..a tam bola fakt´´sranda´´.. :/

tanec1

lonelygirl asi niesi az tak sama, ked dnes tu nic nepíšeš nikomu.
ale skus chodit na nejaky tanec, tam je ludí dost a vsetci maju spolocny zaujem. len tam insiroval ten film s richardom gerem, teraz neviem narychlo jeho názov...kde sa chodil ucit tancovat tusim s angelinou.

Diana_

Niekedy je lepšie nemať žiadne kamaratky a ak aj su nemôžeš im veriť tak ako svojej rodine. Mna viac krat kamaratky zradili a s tými som skončila. Mam tu teraz v meste jednu z prace kolegynu ideme občas do mesta ... ale nikdy jej nehovorím sukromne veci, neverím jej ani keby bola jedina na svete.

enriketa

ja som na tom takisto:( mam aj priatela ale sme od seba daleko :(.. kamaratky su rozlezene po dovolenkach alebo v robote.... maju tak od 19-20, rokov ja mam 19... a toto leto sedim doma, beham od netu k telke, napchavam sa.. obcas aj niekomu zavolam ci nejde von. ale zrovna vtedy nemoze...urcite osmbola parkrat von ale to nestaci. ja neviem co sa deje ale mam pocit ze stracam kamaratov,kamaratky,citim sa hrozne sama.. a vtedy mam cas premyslat o vsetkom.castokrat placem.. a naopak v spolocnosti viem ludi rozosmiat,moznoze som preto taka lebo mam par ludi kt. poznam velmi dlho a s niekym koho poznam kratko -jednoducho im nedoverujem,v dnesnej dobe sa neda verit nikomu na 100% vsetci su stastní ked vidia,ze je tebe zle :( a nemam rada tie dlhe zoznamovania a samej sa mi teda nechce chodit nikam je to blbe :(