bolest pri sexe a po nom

Príspevok v téme: bolest pri sexe a po nom
rya

ahoj,
uz strasne dlho pri sexe trpim, tuzim po nom, ale ked to pride je to hrozne bolestive,palive,stiplave len cakam kedy to skonci.no sex sice skonci ale bolest pretrvava niekedy aj tyzden.Je pre mna horor ist vtedy na vecko a tiez nemyslitelne aby som sa mohla pocas toho milovat. poslednu dobu je to horsie a horsie. no boli to aj ked menime polohu, nie len teraz, ale to si pamatam, ze ma to bolelo vzdy, ked sme chceli skusit nieco nove.Moj priatel to miluje zodadu,aj ked si uz iste nepamata kedy to naposledy robil lebo vtedy ma az napina na vracanie a po tom je mi dost zle. Tiez je pre mna problem, ked niekedy dosiahnem orgazmus pokracovat kym sa neurobi aj on-dost ma to pali.V podstate mozem mat sex len tak raz za tyzden kym sa to po prvom zahoji ako tak, aby to potom mohlo zacat znova.V lete ked sme boli na dovolenke tak sme sa vasnivo v prvy den pomilovali, bolo to krasne ale hned ako to skoncilo prisla bolest a na sex sme mohli zabudnut.Uz ma to takto nebavi, chcem si to normalne uzivat len neviem ako na to, co robim zle alebo preco je to tak? Dakujem za kazdu radu.

tanulik3

Tak aj tento problém sme s priateľom riešili... Začali sme si proste na prísnu hygienu zvykať, ako na bežnú súčasť života (hoci spolu nebývame a sme len pár dní do týždňa spolu). Keď proste ide/m z wecka, a máme voľný byt, tak si obaja umyjeme ruky, ale aj intim orgány a je to. :-)
Takže stačí ak s ním hodíš reč, predsa ide o tvoje zdravie a do istej miery aj o jeho, tak si myslím, že to stojí aspoň za pokus... A potom to kľudne môžete nechať na spontánnosti. :-)

rya

no ja by som to umyvanie este mozno zvladla, ale tazko mi je stale upozornovat priatela aby sa isiel umyt.potom to strati to caro,uz to nebude take spontanne.a myslim, ze je dost dolezite, aby bol cisty aj on.

tanulik3

Nechcela som ťa vystrašiť...prepáč...no neboj sa toho, len proste zájdi za doktorkou...

Čo sa týka tej hygieny...tak to chápem že to nie je ľahké... Ja bývam s rodičmi a nebyť toho, že priateľ má vlastný byt a z času na čas jeho spolubývajúci nie sú doma, tak s tým máme riadne problémy. Ale dá sa to vyriešiť napr. aj tak, že si proste zájdeš nenápadne na wc (je fajn pred aj po milovaní ísť na malú potrebu...) a pak si v kúpeľni umyješ ruky aj seba. :-)

rya

ahoj tanulik3 si ma trochu vystrasila. uz si budem musiet najst cast a zajst za tou doktorkou.potom poviem co mi zistila....ale dakujem
a s tou hygienou to ako? uz som na to myslela ze potrebujem sprchu pred tym aj on, ale to je dost zlozite......

tanulik3

rya, jednoznačne a urýchlene zájdi za gynekológom/gičkou! Ja som mala s partnerom podobné problémy. Priamo počas milovania som nemala síce problémy, maximálne sme mali problém, že som nebola dostatočne vlhká a tým pádom pripravená na milovanie, ale po skončení som mala bolesti pri močení a neuveriteľné pálenie z času na čas aj keď sme sa niekoľko dní nemilovali. Dlho sa mi gynekologička snažila zistiť čo mi je. Na začiatku to bol streptokok, potom chlamýdie. A nakoniec som si ja sama diagnostikovala cystitídu, čo má veľmi podobné príznaky ako obe diagnostikované choroby. A moje liečenie? Vykašlala som sa na gynekologičku (ale ty si prosím taký príklad neber :), a nasadili sme si spoločne prísnu hygienu pred a po milovaní, snažíme sa zdržiavať pohlavného aktu viac ako dva až tri razy za deň plus beriem bio-lieky na báze morských rias, ktoré detoxikujú organizmus a zaberá mi to. :) No fakt si neber príklad zo mňa a zájdi za odborníkom... Ak ti nepomôže, potom hľadajte spoločne príčinu... Veľa šťastia...

machulka006

rya: pozri, draha...mam len 17 a som sexom prave len zacinam ale toto neni dobre....ja som dokonca ani po pretrhnuti blany nemala take bolesti...bolelo to len v momente toho pretrhnutia a viac nic a od vtedy je sex super....mala by si ist k lekarovi...a myslim to vazne......ozvi sa ok...pa