bolest pri sexe a po nom

Príspevok v téme: bolest pri sexe a po nom
rya

ahoj,
uz strasne dlho pri sexe trpim, tuzim po nom, ale ked to pride je to hrozne bolestive,palive,stiplave len cakam kedy to skonci.no sex sice skonci ale bolest pretrvava niekedy aj tyzden.Je pre mna horor ist vtedy na vecko a tiez nemyslitelne aby som sa mohla pocas toho milovat. poslednu dobu je to horsie a horsie. no boli to aj ked menime polohu, nie len teraz, ale to si pamatam, ze ma to bolelo vzdy, ked sme chceli skusit nieco nove.Moj priatel to miluje zodadu,aj ked si uz iste nepamata kedy to naposledy robil lebo vtedy ma az napina na vracanie a po tom je mi dost zle. Tiez je pre mna problem, ked niekedy dosiahnem orgazmus pokracovat kym sa neurobi aj on-dost ma to pali.V podstate mozem mat sex len tak raz za tyzden kym sa to po prvom zahoji ako tak, aby to potom mohlo zacat znova.V lete ked sme boli na dovolenke tak sme sa vasnivo v prvy den pomilovali, bolo to krasne ale hned ako to skoncilo prisla bolest a na sex sme mohli zabudnut.Uz ma to takto nebavi, chcem si to normalne uzivat len neviem ako na to, co robim zle alebo preco je to tak? Dakujem za kazdu radu.

jarikt

jednoznacne gynekolog a daj sa vysetrit aj na streptokoky chlamidie a vsetky taketo veci, najlepsie ned aj vysetrit krv, nilen vyter z posvy. nevahaj a chod na gyndu, nie je to sranda!!!

majka25

No vies, ze sa mi ten vytok objavil? TAkze to asi bude tym...teraz zmizol, zacala som robit kupel s odvarom z mysieho chvosta...taka rastlinka,viem len tento nazov, poradila mi to jedna znama...vcera sme sa milovali ale uz to nebolelo, len som krvacala...fakt som si myslela, ze je pre mna "privelky" ale to je asi blbost, sak ked tadial prejde babatko...;-) Nie? ...
Tak ci tak, skusim este tvoju radu preskumat :o))
Vdaka Ivculka
Paa....zatim

ivcula

NO JA SOM MALA TEN ISTY PROBLEM PROSTE TO ZACALO BOLIET A PRIPADALA SOM SI AKO BY SOM MALA VO VAGINE OTVORENU RANU A PO NEJ MI PRECHADZA PENIS BOLO TO BOLESTIVE PALIVE A PRITOM SOM TO MALA SPOJENE S VYTOKOM HRUDKOVITYM BIELIM A STIPALO MA SVRBELO VSETKO TEDA CO SOM SA TU DOCITALA AJ CO SOM MALA TAK TO JE KANDIDOZA A TREBA TO PRELIECIT TREBA NA TO CIPKY A KREM TEDA CHARAKTERISTIKA BOLA BIELY AZ SEDOBIELY VYTOK HRUDKOVYTY PALENIE SVRBENIE SCERVENANIE NA PISKOCH AJ BOLESTI V NUTRY V POSVE TAKZE JA SOM MALA TAKYTO PROBLEM A AJ PRETO MA TO BOLELO

majka25

Prosim o radu: S partnerom sme sa milovali zatial len dvakrat a oba razy som mala problem: zacala som krvacat a velmi ma styk bolel, napriek tomu, ze sme pouzili aj lubrikant...spustu lubrikantu...dokonca si myslel, ze som panna, tak to slo tazko...Je mozne, ze je pre mna Privelky? Neviem ako si to inak vysvetlit, ale velmi ma to trapi a chcela by som si sex uzit naozaj ...Viem, ze som nenapisala viac detailov, ale doteraz som mala len jedneho partnera, s ktorym som sa od prveho milovania milovala len dvakrat a vzdy to bolelo...Vie mi niekto poradit? Mm strach ze sa s nim nikdy nebudem moct milovat a nechcem aby nas vztah stroskotal na tomto...zakazdym sme to robili velmi pomaly, takze tam problem nemoze byt...a velmi som bola vzrusena...
vie mi niekto poradit? Neviem co dalej...

rya

no holky poviem vam nie je to celkom len o tej hygiene, skusili sme to s gelom a vsetko v pohode aj vo vani to bolo fajn, takze je to asi len o tom ze som sucha a preto to pali ;)

rya

ale ved ja sa osprchujem vzdy predtym ako vyjdem z domu von, cize sa neda povedat zeby som bola spinava.no len to s tymi vytokmi tazko sa este neutriem a uz by som zas potrebovala sprchu (niekedy).a aj moj priatel sa pravidelne umyva.to je asi najlepsie ostan rovno vo vani :)a s tymi obruskami som to skusala ale nepomohlo.

haliganda

Ahoj RYA, ja som mala nieco podobne ....lenze, bolesti prestali po 1 dni ... neskor som bola ja u doktoroky ohladne niecoho ineho, ale som sa spytala, ze co ... povedala, ze je to hlavne o hygiene, ale aj o dostatocnom zvlhceni atd.. Myslim, ze je to velmi individualne a verim ti, ze niekedy nemas moznost sa osprchovat, alebo umyt ... ja tiez s frajerom nebyvam, som tama len cez vikend, Je to na milu jarmilu, ked prides napr. nadranom domov z diskoteky alebo z mesta a pobudit celu rodinu ... Skuk poiuzivat navlhcene obrusky, je to vyborne, rychle a ucinne .... DAJ VEDIET CO TI POVEDALA MUDR. pa neboj sa, mozno to nic nebude papapapa

hmmm**

no nezávidím vám, môj priateľ sa umyje pred tým bez toho aby som mu to vôbec povedala, nikdy som to nemusela povedať, ale to je o hygiene a ako bol kto naučení... hygiena je dôležitá! a rya, to čo si opísala, no dosť sa čudujem, že si doteraz nešla k lekárke, mať také bolesti nečakám ani minútu... choď a neboj sa, držím palce, ale nezabudni, liečiť sa musí aj partner a myslím že budete musieť vydržať nejaký čas bez sexu... pekné Vianoce...

roera

kamaratkin chalan sa este nahneval,ze preco sa ma ist pred tym umyt,ze ci je nejaky humusak a ona ze je citlivka. nedokazala to s nim nijako riesit,lebo sa urazil,ked mu to pripomenula, pretoze on sa asi umyvat vobec nenaucil.a urazal sa,ked si mal uznat chybu alebo jej vynst v ustrety.a na temu hygieny bol precilively,lebo ju asi neovladal. preto sa rozisli...pre to,ze sa zacal hadat a utocit na nu,ze je citlivka a co jej to ma co vadit. hrozne.ako na to?