cisarsky rez vs. klasicky porod - poradte

modrooká

No Larra ja som ešte takéto v živote nepočula.Tvoj by sa mal starať o to aby ti uľachčil tehotenstvo,podporil vo všetkom a cenil že mu porodiš dieťa.Sebecky sa stará len o to aby jemu všade a vo všetkom bolo dobre.Takým by som nechcela žiť ani minutu.O to sa stará aby sex prenho aj nadalej bol príjemný?Ked ta má rád,tak by chcel aby si mal ľahký bezproblémový pôrod.Cisársky len ako posledné východisko zo zdravotných dôvodov.Má sa tešiť z toho že mu porodíš dieťa,ked už chcel to dieťa.Nehladať zmysel života len v tom aký má sex.Ja sa jednoducho neviem vyjadriť také mám pocity.Keby môj muž chcel cisársky kvôli tomu čo ty píšeš,nebol by hodný ani na to aby sa na mna pozrel,nie ešte na spolužitie v manžeľstve.Ja sa necítim na služku v manžeľstve.Nie som stvorená na to aby som bola niekomu len na to aby sa dobre cítil,aby mu nevadilo čo potrebujem ja aby aj mne bolo dobré.Pýtam sa keby sa ti stalo neskoršie niečo,čo vôbec nikomu neprajem,nejaká ženská operácia tak by ta prestal ľubiť?Su aj oveľa vážnejšie veci ako že zostaneš širšia ptam dole po pôrode,normálny ľudia to zvládnu bez problémov.Tvojmu prajem aby dostal rozum a takto sa nevyjadril v buducnosti.Prepáč nechcela som urážať nikoho ale taku blbosť v mojom okolí ešte nikdy ani jeden chlap svojej žene nepovedal,nežiadal.

Aduliena

No ja žasnem...... Larra.... taký chlap by u mňa nemal šancu, toto povedať... keby to bolo tak, tak by všetky ženy boli bez chlapov, lebo by tam dole boli voľné a rozťahané.....

sunie

aknitka ved to prave neviem ze ktory variant by bol lepsi a ako to nakoniec zvladnem.
viete mi prosim najpisat ako ten cisarsky prebieha - ci v celkovej anasteze alebo lokalne od pasa dole, kedy vam daju babatko, kedy sa rozbehne mlieko a kolko sa asi hoji rana a tak? viem ze je to individualne ale aspon priblizne aby som vedela co ma caka ked budem rodit cisarskym.

muc

lara musela som si klepnut po prstoch, aby som tu nenapisala nieco skarede...!
ale vdaka aj takymto nazorom si nakoniec vzdy viac a viac vazim svojho muza, ktoreho priritou v tvojom pripade bolo zdravie moje a malickeho, namiesto nejakej v buducnosti roztahanej mojej skatule... vdaka Bohu za "normalnych" manzelov a partnerov.

dd

moj nazor - je blbost nutit zeny, aby za kazdu cenu rodili normalne..kazda zena je ina a teda logicky kazdej vyhovuje nieco ine..ale aby mi manzel nakazoval, ze mam rodit cisarskym..nehnevaj sa larra, ale to by som nezniesla asi ani ja..a ze uz nebudes zospodu neposkvrnene dievca..??pre pana..podla mna to uz nie si davno - snad si prve dietatko nepocala z Ducha Svateho :)..jasne, chapem, ze kedze si rodila cisarskym, tak si zostala zospodu akoby "neposkvrnena"..ale..co su to za reci manzela, ze Ta uz nebude chciet a ze budes siroka a volna..??to ako vie, ze sa presne toto stane?pravda je, ze sa to tam troska po normalnom porode zmeni, ale ja teda necitim, ze by som bola zospodu sirsia, alebo volnejsia..su tam predsa pruzne svaly, ktore tak ako sa roztiahnu pri porode, tak sa aj stiahnu po porode..a ked by ma uz manzel po normalnom porode nechcel, kvoli takym blbym vyhovorkam, tak by to tiez bolo asi bez milosti..

externa

larra-suhlasim s babami, môj manzel by letel kade lahsie,keby ho to len napadlo take nieco povedat...A mimochodom to vôbec nieje pravda,ze zena sa po pôrode roztiahne....

externa

ja som rodila klasicky,a urcite by som rodila aj druhy krat..Cisarsky je podla mna neosobny,ale samozrejme v pripade nutnosti je to ok.

severanka

larra: manžel ti povedal, že ak ju budeš mať väčšiu po pôrode, tak ťa nebude chcieť ? ? ?

keby mne môj manžel toto povedal, tak moje dieťa je polosirota, zoberú mi ho do decáku, pretože mňa by zavreli za vraždu svojho muža...

Radka21

LARRA. Prepac, nepoznam tvoj vztah a tvojho partnera. Ale ze ti diktuje, ako mas rodit, aby mal on dobry sex... a na dieta akoze nemysli? Rozhodni sa podla seba, ale keby mne toto chlap povedal, asi by u mna skoncil...

larra

Prve som mala na cisarsky lebo bolo otočene zadockom takze to bolo nevyhnutne a bola to parada. Teraz cakame druhe dieťa a mam ho otočene hlavickou dole takze ma caka normalny porod a bojim sa. Manzel si nezela aby som rodila normalne lebo vraj už nebudem neposkvrnene dievča s malou a uzkou, ale ze budem zospodu siroka a už ma nebude chcieť. Chcela by som cisarsky,lebo ju nechcem mat volnu a väčšiu. Ale asi nemam na vyber.