PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?

Príspevok v téme: PLAKALI BY STE KVOLI MUZOVI S TYMITO VLASTNOSTAMI:?
Katka35

bez penazi, bez bytu, zenaty a nema v umysle sa rozviest, i ked s manzelkou uz nezije. nema vodicak, nema auto, je egosticky, strasne lenivy, buducnost neplanuje, nepomaha doma, ma nanic povolanie, je uz dost stary, coskoro asi dostane rakovinu koze, agresivny, vyhraza sa fyzickymi utokmi a strasne krici, nema ani maturitu.
pozitiva: je pekny, mily, napomocny ked sa mu chce, poslusny,ale treba ho usmernovat, lebo ma nizke IQ.
lebo dnes sa odstahoval a ja si idem oci vyplakat. stoji za to?

lenka345

:-)))) ja mam takeho isteho, uz aby sa odstahoval sa neviem dockat, vsetci su rovnkai sa treba o ne starat cely zivot a ako vdaku vas zacnu podvadzat

oldman

Katka a ešte ma napadlo,že nie nad osobný kontakt.Ak už nad niečím plačeš tak je dobré vedieť prečo.Z toho mála čo som si stihol prečítať viem,že si dosť citlivá na takéto záležitosti.Kľudne si poplač,to Ťa citovo vyrovná a potom sa s NÍM pokús osobne stretnúť,asi bude mať čo vysvetlovať.

oldman

Katka tak Ti želám príjemnú dovolenku v Grécku a aby si na Neho už ani nepomyslela.Riadne si uži svoje ťažko zarobené peniažky.Grécko je skvelá dovolenková zóna,bol som na RHODOSE ,je tam fajn.

anus

určite nie...ved to je to najlepšie čo sa Ti mohlo stať ..vezmi to z tej pozitívnej stránky..teraz to ešte bolí ,ale časom si spomenieš na moje slová ...určite niekde niekto je ,kto na Teba čaká a budeš s ním šťastná...asi to takto malo byť

katka35

oldman, ja som sa mu napomahala dost. ale ked vidim, ze roky plynu a nic sa nehybe, uz nemam chut ho zachranovat.
asi ma aj mal rad, ale vie si poradit aj bezo mna, lebo uz 2 tyzdne sa vobec neozval, a rovnako rad bude mat aj svoju dalsiu zachrankynu

kvietok01

No určite oldman! nech uz nič neskúša,konečne má od neho pokoj,tak nech oddychuje ako ja ..a ked sa niekto v okoli ,kto bude zato stať objavy,tak prosim ,ale v prvom rade si ona musí vstúpiť do svedomia a vediet čo v zivote chce ..či sa večne starať o nezodpovedneho chlapa,alebo sa mať dobre a plniť si svoje sny.presne tym istym som si prešla aj ja a som rada,že mam rozchod úspešne za sebou a určite sa mi nechce vracať spat!!! tolko odomna :) a ešte niečo NIKDY SA NEZMENI!!!a keby ju mal rad,tak sa tak nesprava !

oldman

Katka:35" Napadla ma ešte jedna vec,skús zistiť či Ťa má aj on rád,ak nie tak naň zabudni,ak áno tak mu skús pomôcť.

Katka35

ahojte. dakujem za nazory. veru nie je to take jednoduche. dobre pisee ksl. ako to vies?
nemam toho vela noveho. dost pracujem, aspon sa na nieco sustredim. a aj doma vela upratujem doma, neviem co ma do toho zenie, ale nie som spokojna, kym vsetky skrine nepoupratujem a oblecenie nezoradim podla farieb. uz mam kominky ako na vojne.
Jeho veci, co si neodniesol som zbalila a poslem ich na charitu.
Okrem toho, bola som na veceri vcera s 1 muzom, ale je hrozny. Myslim vyzorovo. povahu ma fajn, ale v ziadnom pripade by som s nim nemohla mat vztah, aj ked ma nahovaral.
Okrem toho som si kupila letenku na tyzden dovolenky do Grecka v auguste. nikto so mnou nemal cas alebo chut ist, tak pojdem sama. ktovie ako to zvladnem. nikdy by som si nepomyslela, ze pojdem sama na dovolenku. ale velmi potrebujem ist k moru.
a ako sa mate vy? ako travite leto?

ksl

Drahá, ten plač je ešte len začiatok...Nechce sa mi čítať všetky strany, tak ak budem "mimo" tak prepáč. Neviem kto koho opustil - či on teba alebo si ho vykopla, ale podľa tvojho opisu toho chlapa súdim, že budeš ním asi posadnutá alebo niečo podobné.. To v podstate znamená, že boj medzi tvojím srdcom a tvojim mozgom bude dlhý a krutý - bude dlho trvať, kým tvoj mozog presvedčí srdce, že kašlať na takého chlapa...Osobne si myslím, že ti hrozí to, že po určitom čase ho vezmeš späť,lebo ti bude chýbať, potom zase jeden z vás odíde, a to sa zopakuje niekoľkokrát, až kým nenastane moment,keď už po rozchode nebudeš vôbec plakať a jednoducho sa ti uľaví a budeš rada, že si sama a môžeš začať nový život...