oklamala ma kadernicka!!!!!!!

Príspevok v téme: oklamala ma kadernicka!!!!!!!
carrie

Dala som si v kadernictve predlzit vlasy keratinom.Vlastne som si to davala uz druhy krat.Jasne som jej povedala ze chcem tie 65centimetrove vlasy.Ked mi to robila zdali sa mi nejake kratke no dozadu som poriadne nevidela a ona odtial zacinala.Takmer som po skonceni odpadla.Ona mi dala vlasy pod lopatky!!!A to som si zaplatila za tie najdlhsie.Ked som sa jej spytala preco mi to spravila len sa usmiala ze vlasy si musia najprv zvyknut na to ze su dlhsie (neviem preco ked som uz pol roka dlhe mala a dobre to vedela)A vraj mam prist o tri mesiace zaplatit 400eur a potom mi da tie dlhe.No neporazi ma?Je to jasny dokaz toho ze na mne chcela zarobit!!Nie som milionarka peniaze mi nevratila a reklamacie neprijima

mnamka257

ja by som na tvojom mieste do toho salonu uz ani nevkrocila-nakoniec na tebe nezarobi, ked sa tam uz nevtratis a ked to porozpravas aj ostatnym klientkam ktore tam chodia, tak jej to este aj oplatis, lebo strati zakaznikov.nechcem byt skodoradostna alebo pomstychtiva, ale co uz.

janka113

inak keratin pekne nici vlasy, a dlhe su fakt neni pekne budes vyzerat ako morena na zimu,
inak to si nejak malo platila, plati sa aj 20tis a kde to bolo v akom meste?

p.ravda

si myslim ze si si to vymyslela,lebo najskor hovoris ze si bola v kadernictve a potom zrazu hovoris ze mala inzerat na nete a chodi vlasy robit domov.a ked sa ta niekto nieco spytal: nemam blocik,neviem meno,nemam nick....

tamka

Ahoj carrie, napíš sem jej meno alebo nick pod ktorým tu inzerovala alebo sa prezentovala aby ostatné baby vedeli a dali si pozor.

kokosino

A ty si jej platila za sluzbu dopredu?!!
Pretoze som nezazila kadernicku, ktorej prv zaplatis a potom ti spravi vlasy.
Ak si nebola spokojna, nemala si jej tie peniaze dat. Mala si povedat, ze nie takto ste sa dohodli a ak vobec, tak jej dat optimalnu sumu a nie tu za tie najdhlsie vlasy. Ja lahke tu sa certit, mala si to spravit tam, co uz :(.

sweet_lolitta

najprv pises, ze v kadernictve, potom, ze doma. Keby som mala doma zensku, ktora mi ide robit vlasy, tak by som si tie vlasy skontrolovala, ci to nie su smejdy a predsa najprv praca a az potom vyplata za nu. A nemas od nej papier?? Ja by som ju z bytu nepustila, kym by mi to neprerobila. Alebo by som jej vytrhala vlasy.

n,..

ja by som jej zaplatila polovicu zo sumi keď ja mám polovicu z vlasov tak by som jej dala polovicu penazi.. ale teraz sa už netráp ja viem aké to je ak po niečom tužiš a šetríš si na to .. naozaj .. si šetríš lebo nemám moc peňazi a nakoniec ti to nevide .... nájdi si tu babu a poriadne jej vynadaj.. sprav jej hambu.. neboj aj také vlásky su pekne..... aspn vieš ako v budúcnosti.. budeš opatrna a never ľudom