oklamala ma kadernicka!!!!!!!

Príspevok v téme: oklamala ma kadernicka!!!!!!!
carrie

Dala som si v kadernictve predlzit vlasy keratinom.Vlastne som si to davala uz druhy krat.Jasne som jej povedala ze chcem tie 65centimetrove vlasy.Ked mi to robila zdali sa mi nejake kratke no dozadu som poriadne nevidela a ona odtial zacinala.Takmer som po skonceni odpadla.Ona mi dala vlasy pod lopatky!!!A to som si zaplatila za tie najdlhsie.Ked som sa jej spytala preco mi to spravila len sa usmiala ze vlasy si musia najprv zvyknut na to ze su dlhsie (neviem preco ked som uz pol roka dlhe mala a dobre to vedela)A vraj mam prist o tri mesiace zaplatit 400eur a potom mi da tie dlhe.No neporazi ma?Je to jasny dokaz toho ze na mne chcela zarobit!!Nie som milionarka peniaze mi nevratila a reklamacie neprijima

kapustnica

No nemala by si to tak nechat. Nech ti vrati peniaze! A vydup si to aj cez staznost na obchodnej inspekcii, aspon sa jej tym skus povyhrazat. Ved to nie je normalne toto! Mne tak znicili v kadernictve bluzku, ale to je proti tvojmu problemu smiesna suma. Nenechaj sa odbit.

Sirius

obrat sa na obchodnu inspekciu, alebo si ju mala minimalne tou inspekciou postrasit, mozno by ustupila.

A navrhovala by som, aby si jej robila negativnu reklamu aby na to nedoplatili dalsi, cize menovite povedat mesto a nazov kadernictva, a to ci uz priamo v tvojom bydlisku, alebo na roznych webovych strankach. Ale samozrejme len vtedy ak mas svedka na to ze to bolo tak ako hovoris, aby ta neobvinili z ohovarania.