mam sa jej narovinu opytat, ci chce mojho frajera?

maruskaa

noo, mne sa zda, ze on ju berie ako kamosku, aj on sam mi niekolko krat povedal, ze chce byt bud so mnou alebo sam, lenze on je nevyspytatelny, ma vykyvy nalad a nazorov, neviem mu citat hlboke myslienky, takze co nie je, mohlo by byt.

maruskaa

v podstate nas spoznala naraz oboch - v skole. Ked ja ju az tak nepoznam, lebo my sme nikdy spolu netravili az tak vela casu, poznam ju len z tej dobrej stranky, ked je mila, ine stranky som na nej neodhalila, takze ja fakt neviem, co od nej mozem cakat. Kedze neviem, co od nej mozem cakat, bojim sa jej to narovinu opytat, lebo ju az tak dobre nepoznam a mohla by mu nahodou povedat o mojich uvahach. Ale pokial je moja mienka o nej spravna, tak by to mala pochopit a mala by s nou byt rozumna rec.

mikri

a zabudla som sa spytat: a on na nu ako reaguje paci sa mu alebo ako? aspon co si si vsimla, lebo pytat sa neodporucam aj tak by ti pravdu nepovedal ak by sa mu pacila

mikri

No moja ak mate taku malu krizu tak neviem ako to dopadne. A z jej strany je to pekne blbé. Asi po nom fakt ide, lebo to si kamosky nerobia. Poznala ho az vdaka tebe alebo predtym? Ak sa poznali aj predtym tak este by sa to dalo pochopit... A druha vec je ze ho moze volat aj ked o tom nebudes vediet a to sa moze stat vselico. Inak znama mala frajera a ten ju podvazal s kamoskou pekne dlho. Aj to sa dozvedela od kamosky ked uz davno neboli spolu a mala ineho. Takze dobre si ich skontroluj.

maruskaa

usiak: obaja mame 20, s tou kamoskou sa vidime len velmi zriedka, obcas si piseme, ale pripada mi taka celkom rozumna, preto mam pocit, ze ak by sme sa seriozne porozpravali, tak by sa prestala takto nevinne "hrat". Lenze je tu aj taka moznost, ze si to cele len nahovaram, mozno ho chce len ako kamarata. No ale my teraz mame krizu, ja mu teraz nemozem hovorit, aby s nou nikam nesiel, lebo by videl, ze ziarlim a citil by sa este viac mnou istejsi. Ach, jaj. tie vztahy...

Catrina

Porozpravaj sa s nou otvorene o tom, co sa ti nepaci na jej spravani. Niektore kamosky vedia byt mrchy. Ona ho stale niekam vola bez teba? V tom pripade je to jasne, toto si kamosky predsa nerobia. Obmedz s nou kontakt. Naco si chovat hada na hrudi.

usiak

maruskaa, aj mne sa paci kamosova priatelka, ale kedze je to moj najlepsi kamarat, tak by som nikdy nedokazal mat s nou nieco, lebo by som si pokazil prietelstvo, ktore je pre mna cennejsie. Otazne je, ze ci tvoja kamoska ma o tvojho priatela vazny zaujem, alebo sa len tak "nevinne" hra. Este sa spytam, v akom veku ste?

bibba

ona to stale niekam wola? to som welmi prekwapena ze si to nechas... ja by som to kamoske wyswetlila hned. ked je taka sprosta ze samej jej to nedojde jak sa ma sprawat... hmm... na prd.