mam sa jej narovinu opytat, ci chce mojho frajera?

maruskaa

och, tak teraz si ma velmi nepotesila, ked si predstavim, ze sa spolu niekde lizu o zivot, tak sa mi chce plakat! no ale plati to aj pre tie typy chlapov, co maju skor kamaratky ako kamaratov?

mirka 23

Ano môžeš. A si si istý, že tie manželky tvojich kamaratov ťa nechcu pretiahnuť...Resp, ani jedna priateľka alebo manželka tvojho kamarata ťa nepriťahuje...
Proste neexistuje uprimne priateľstvo medzi mužov a ženou.
Ja som mala super kamoša, bol kamarat môjho ex, už mi vravel, že som jeho sestra, lebo si tak dobre rozumieme a teraz po rokoch sa dozviem, že kebyže nechodim s jeho kamošom, tak ma chce, ale ja som zaujem vôbec nemala. Tak isto som si potom našla kamoša. Nič som po ňom nechcela, ani on po mňe. Chceli sme sa len porozpravať, lebo sme si super rozumeli. Vieš ako to skončilo? Neostali sme len kamarati, na druhom stretku sme sa lizali jak o život.
Samozrejme že ke´d svoje city ovládaš, tak ostaneš len kamarát, ale nie je to uprimne kamaratstvo.

maruskaa

lenze vzdy to bolo len bud v autobuse, cez ICQ, na stanici, v skole... nikdy s nimi nesiel "planovane niekde" (akoby na rande) , ak nebolo cielom nieco ine - napriklad ze mali spolocny ciel, isli nieco vybavit a tak.

usiak

mirka 23, chces tym povedat, ze ja nemozem byt kamarat s priatelkami ci manzelkami mojich kamosov? Ja si myslim, ze ano. Alebo tam nie je slovo kamarat vhodne? Ake potom?

maruskaa

no praveze ja to s nim nerozoberam. On je taky typ "uuuplne v pohode" a vsetko aj tak uplne v pohode berie, aj kamaratstvo s babami. Vela krat mi hovoril, ze s holkami sa bavil aj o sexe, o vztahoch a tak...

mirka 23

usiak ver tomu :) Ale to by bolo na dlhšiu polemiku, ale vždy sa mi to ptvrdilo, samozrejme okrem kamaratstiev, keď je chlap teplý alebo dievča lesba.
Vo vzťahu chlapec - dievča je vždy jeden, ktoremu ide o viac, prípadne ide o viac obidvom.

usiak

mirka 23, absolutne nesuhlasim s tvrdenim , ze kamaratstvo medzi muzom a zenou neexistuje.
maruskaa a ako na to cele reaguje on? je mu to prijemne, trapne, je mu to jedno ci ako? Lebo aj to moze nieco napovedat.

maruskaa

to s tym kamaratstvom medzi zenou a muzom. On je typ, ktory ma viac zenskych kamosiek ako chalanov. Skratka, lepsie sa vie pozhovarat s holkami, samozrejme, aj s chalanmi, no on chce byt s kazdym kamarat, ale take hlbokosiahle kamaratske uprimne debaty rozvija skor s babami. Takze preto tam vidim nadej, ze fakt je to len o tom kamaratstve. Ale JU nepoznam az tak dobre, v tom je problem.

sweet_lolitta

mirka ma podla mna pravdu.... bud sa muzovi zena sexualne paci, alebo je to naozaj len kamoska na pokec, lebo mu uz nema co ine ponuknut. Najhorsie baby su podla mna tie, ktore vedia, ze dvaja maju krizu a zacnu sa spravat ku chlapovi ako studnice pochopenia a pocuvaju jeho problemy a rozumne prikyvuju...a potom sa s nim vyspia.