Neverim si??

Príspevok v téme: Neverim si??
Mladirra

Ludia mam taky problem... v sobotu idem na jednu brigadu, myslim ze by to nemalo byt nic takze.Je to jedno sportove podujatie.Takze malo byt to byt v pohode. Ale mna uz teraz napadaju tisic katastrof. scenaroov co tam mozem pokaslat.. proste ja neviem ci aj vy ste to niekedy zazili, ale bojims a ze nieco pokaslem ze tam budem na smiech alebo co ja nviem.. Viem ze si aspon zarobim a bude to skusenost ale aj tak mam hnusny pociit. A tot je asi stale ked mam ist niekde prvy krat alebo robit to co som este nerobila pred tym.. Stava sa to aj vam??? :((

Mladirra

JA neviem preco je to tak...Asi to zavisi do povahy od celkovehu typu cloveka, ako jednotlive situacie prijima a ako ich zvlada.. Mna dokaze stresovat strasne vela veci.. Mozno navonok vyzeram isto ale opak je pravda.. KEd chodim do skoly, asi prva myslienka po prebudeni...Boze dalsi den, zase do skoly, co zas dnes pobabrem a ako sa strapnim..A naozaj sa niekedy aj strapnim.. VTedy vyzeram ako hlupana . A takto to ide dokola.. Asi je chby vo mne ja neviem . Ale casto som z toho unavena... Psychicky unavnea. Asi neviem ist zivotom bez stresov a bez toho aby som stale samu seba nepresviecala o tom aka som neschopna a nemozna..

zuzic

Mladirra to ja zase medzi spoluziakmi nie som s nimi 8 rokov a viem ze su to prvotriedni blbci ale ja zas niekedy medzi rodinou vidim sa s nimi kazde tri roky a mam pocit ze spravim nieco...aj dnes v autobuse som mala taky pocit...ako si zdvihneme sebavedomie???

fialocka

To ale nemusi znamenat, ze taka si. Nenechaj sa odradit takymito pocitmi. Snaz sa mat zo seba dobry pocit, nebrat si neuspechy priliz osobne.

hmmmmmmmmmmm

ja tiez hned myslim na katastroficke scenare,je v tom trochu pesimizmu.a ked pride na vec a nic sa nenaplni z toho co som si v hlave spletala tak si poviem:no vidis,nemuseLa si sa stresovat.nabuduce sa uz nebudem.a ako to dopadne na buduce??vzdy sa zasa a zasa stresujem:-((.ako nepoucitelna.su ludia ktori sa vobec nestresuju,napr moja sestra, ta akoby preplavala zivotom bezstarostne.neviem ci je to tym,ze si viac veri,alebo je to taky typ povahy,ja dost stresujem.a v 99%zbytocne.ale viem kde je riesenie.len sa ho drzat:-)ked problem nastane, vzdy vymyslis nejake riesenie alebo ti ktosi pomoze.tymze sa stresujes si iba kazis den.a mozno aj inym.nechtiac.nevedomky.

Mladirra

Zuzic tak to si na tom preesne ako ja... Tiez mavam take pocity ked som v cudzom prostredi.. a obcas dokonca aj medzi spoluziakmi kt poznam pomaly 4 roky..

zuzic

mladirra mam taky pocit ze viem o com hovoris...ja si nezvyknem verit ked som v neznamom prostredi a necitimsa dobre medzi cudzimi ludmi, mam pocit ze sa znemoznim a ze bude trapas...jednoducho mam niekedy pocit ze som nemozna a radsej by som ostala doma...