otravná bývalá môjho priateľa

Príspevok v téme: otravná bývalá môjho priateľa
merit

Chcela by som sa opytat,ci uz niekto ma s takymto niecim skusenosti,a ako to riesil popr.,lebo uz mi to zacina pomaly vapkat na nervy a rozumnu mysel...Tak s priatelom chodim uz vyse 2 rokov,byvame aj spolu,a asi po pol roku nasho chodenia mu zacala vypisovat jeho byvala,s ktorou uz nechodit vtedy asi dva roky(ona ho 2krat podviedla)a predtym sa mu nikdy neozvala,a raz nas videla spolu a odvtedy mu zacala pisat sms typu,ako sa mas,co robis,podme spolu nak kavu,chcem sa o tom vsetkom este porozpravat s tebou,kasli na frajerku a tak....No najprv jej pisal ze je to zbytocne lebo mna ma skutocne rad,a mysli to so mnou uz vazne,potom jej neodpisoval,ona mu dalej pisala a prezvanala...a potom jej napisal,ze ho to uz otravuje,tak nech s tym prestane...bol pokoj asi 1,5mesiaca,a potom to znova zacalo,a bolo to take,ze ho oslovovala menom akym sa nazyvali predtym,a ze nech sa mu vratia niekdajsie sny a tak....on jej neodpisoval...no a teraz o nej nebolo pocut vyse 8 mesiacov,a clovek by si aj povedal,ze zacala brat nejake lepsie lieky,ktore jej naozaj zabrali :-)...az do spred konca roka,ked mu zacala pisat znova....tak si teraz zablokoval jej cislo aby mu jej sms ani nedorucilo...ale vadi mi jednoducho to,dokedy nas bude otravovat,a kedy s tym konecne prestane,a vzhladom k tomu,ze sa pokladam za vcelku inteligentneho cloveka,a s ovela vyssim vzdelanim ako je dana osoba,tak si to velmi nepripustam k telu ako tak...ale uz si myslim ze narazky na moju osobu(beriem tym,ze mu pripomina zasle casy)trvaju dost dlho,a rada by som s tym mozno uz aj nieco urobila.tak ak mate,mali ste podobny problem,tak vas prosim help...

merit

no ved zacinam si mysliet,ze clovek ktory by mal v hlave uplne vsetko v poriadku,alebo by mal nejaky charakter,tak by to taku dlhu dobu nerobil...takze sa uz naozaj nad tym nebudem trapit,lebo ta osoba je asi vnutorne nevyrovnana.

zuzana

teraz som si vsimla, ze si pisla, ze si zablokoval od nej sms... tak je to v poriadku... a co si ona mysli, tak to ti moze byt ukaradnute...

zuzana

no mne toto iste robil moj byvaly...ked sme sa rozisli, tak cely rok o mna nezakopol a ako ma videl s mojim terajsim, tak sa zacal zrazu ozvyvat, pozivat ma vonku, vyvolavat, vypisovat a podobne... Po par mesiecoch som to vyriesila, tak, ze som si zmenila cislo mobilu a mail... vsetkym spolocnym priatelom som vysvetlila o co ide a aby mu kontakt na mna nedali... a od vtedy mam pokoj... a myslim si, ze rok a pol je dost dlha doba na to, aby s tym nieco spravil... teda ak mu to naozaj vadi...

l

Ja to vidím tak....ju zaujala skutočnosť, že o jej bývalého má niekto iný záujem...a to už žien vyvoláva také zvláštne sebectvo a žiarlivosť. Ona si proste potrebuje dokázať, že je schopná ho ešte zviesť, získať...lenže ak túto trofej uloví, tak veeeeeeeeľmi rýchlo ju prestane baviť a nadobudne k nemu taký vzťah, že sa spolu tak či tak opäť rozídu.

syma

podal mna len nechce, aby bol stastny s inou zenou a takto mu chce zrejme dokazat, ze pri nej mu bolo najlepsie
ak si najde iny "objekt", tak ju to prejde ako pisal jatyon - pomsta

merit

Dakujem vam baby,suhlasim s casti aj s jednou aj druhou.Partnerovi verim na 100% takze nebojim sa toho aby ma kvoli nej opustil,a ani kvoli inej,lebo medzi nami je je v poriadku.a myslim,ze on by jej mal znova povedat,nech mu uz da konecne pokoj a nech nas neotravuje,ale on tvrdi,ze mu je uplne jedno co si jeho byvala mysli,a radsej si od nej zabolkoval sms...tak v podostate od nej nebudeme nic pocut,no mna malicko stve,ze si ona mozno nahovara,ze moj priatel si aspon jej sms cita,aj ked jej neodpisuje...a asi by to nase stretnutie nemalo uspech,lebo ked od priatela nepochopila,ze je to trapne,tak od jeho sucasnej to pochybujem...niektore zeny sa v nestasti inych zien priam vyzivaju:-( a bojim sa ze by som jej rovno vynadala a mozno fyzicky ubilzila:-) a rozhodne mi taka .... nestoji za take ponizenie:-)

tina2

ja som toto poznala zatial vzdy len z opacnej strany.chodila som s priatelom 4 roky a napriek tomu ze sme sa rozisly stale sa velmi lubime-aj ked to mozno znie zvlastne boli na rozchod padne dovody. uz je to 2 roky co sme rozideny ale stale spolu spavame-dokonca aj vtedy ked ma partnerku.proste sa nevieme od seba sexualne odputat.vztahy su tazka vec a v tvojom pripade by to mal vyriesit partner-je to predsa jeho byvala.

vikina

Ahoj, mas to tazke. Ja som sice prezila nieco podobne aj ked nie presne ako ty. Teraz je to aj o vasej vzajomnej dovere. Pokial vies, ze tvojmu priatelovi mozes verit, niet sa coho bat. Ale ak ta to velmi trapi, dohodni si snou stretnutie a povedz jej to rovno do oci. Ja som to vtedy nespravila, ale zo skusenosti, ktore som odvtedy nazberala, by som to teraz urobila. Vtedy to bola dokonca vydata zenska, ktora mu pisala, ze ho chce vidiet a nech ma necha a podobne veci. Viem, ako to moze velmi boliet. Prajem ti vela sily, a nevahaj za svoju lasku zabojovat, ak ti na nej zalezi. Ja som vtedy nezabojovala a prisla o lasku, ktoru mi niekto ukradol, aj ked ho potom odkopla ked sme sa rozisli. Neboj, netreba sa vzdavat.Ukaz tej, ktora kradne lasku, ze vy dvaja patrite k sebe. Drzim palce.
P.S. napis mi ako to dopadlo

merit

tak nerozumiem o akej pomste,ked ona ho pocas vztahu 2krat podviedla,kvoli tomu sa aj rozisli lebo si nasla ineho,a asi pol roka z rocneho vztahu mu klamala:-)tak ona sa urcite nema preco pomstit