otravná bývalá môjho priateľa

Príspevok v téme: otravná bývalá môjho priateľa
merit

Chcela by som sa opytat,ci uz niekto ma s takymto niecim skusenosti,a ako to riesil popr.,lebo uz mi to zacina pomaly vapkat na nervy a rozumnu mysel...Tak s priatelom chodim uz vyse 2 rokov,byvame aj spolu,a asi po pol roku nasho chodenia mu zacala vypisovat jeho byvala,s ktorou uz nechodit vtedy asi dva roky(ona ho 2krat podviedla)a predtym sa mu nikdy neozvala,a raz nas videla spolu a odvtedy mu zacala pisat sms typu,ako sa mas,co robis,podme spolu nak kavu,chcem sa o tom vsetkom este porozpravat s tebou,kasli na frajerku a tak....No najprv jej pisal ze je to zbytocne lebo mna ma skutocne rad,a mysli to so mnou uz vazne,potom jej neodpisoval,ona mu dalej pisala a prezvanala...a potom jej napisal,ze ho to uz otravuje,tak nech s tym prestane...bol pokoj asi 1,5mesiaca,a potom to znova zacalo,a bolo to take,ze ho oslovovala menom akym sa nazyvali predtym,a ze nech sa mu vratia niekdajsie sny a tak....on jej neodpisoval...no a teraz o nej nebolo pocut vyse 8 mesiacov,a clovek by si aj povedal,ze zacala brat nejake lepsie lieky,ktore jej naozaj zabrali :-)...az do spred konca roka,ked mu zacala pisat znova....tak si teraz zablokoval jej cislo aby mu jej sms ani nedorucilo...ale vadi mi jednoducho to,dokedy nas bude otravovat,a kedy s tym konecne prestane,a vzhladom k tomu,ze sa pokladam za vcelku inteligentneho cloveka,a s ovela vyssim vzdelanim ako je dana osoba,tak si to velmi nepripustam k telu ako tak...ale uz si myslim ze narazky na moju osobu(beriem tym,ze mu pripomina zasle casy)trvaju dost dlho,a rada by som s tym mozno uz aj nieco urobila.tak ak mate,mali ste podobny problem,tak vas prosim help...