VAS NAZOR !!!!!!

Príspevok v téme: VAS NAZOR !!!!!!
karila

zaujimalo by ma ako je to splatenim ked ide von baba s chalanom.. Moj velmi dobry priatel nikdy nechce aby som si ja platila napr dzus alebo nieco aj ked idemem napr 3 krat za vecer niekam do baru.. Kino som si raz platila ja potom trval na tom ze to zaplati on.. Je mi to na jednej strane blbe, aj sme sa o tom rozpravali a pozna moj nazor.. Ale povedal , ze ja kedze som studentka a nezarabam nic zatial, ze si mam peniaze setrit.. ze jemu to problem nerobi kezde zaraba naozaj DOST.. ale mne je to aj tak take blbe.. aj ked v podstate ma pravdu .. Ale.. co myslite??? Viem ze on by si odo mna nic zaplatit nenechal.. mozno v pripade ze by soom aj ja zarabala.. ale to bude asi tak za 5 rokov kym skoncim skolu..

Shrek250

Aha hmm...tak to je ina:D...hmm...taze ked sa vidite po takej dlhej dobe tak to chce nejaky iny druh oslavi ale v zasade...jak si vravela ten park...piknik, opekacka, turistika, pre mna vybehnite sa kupat nahy do priehrady:D...to mas setko veci s ktorimi mozes prist sama bez toho aby si platila a samotny napad sa ceni:)...ked sa mate radi tak je jedno kde ste spolu:)

AdamKrt

Mne prave imponuje, ked si zena za seba zaplati, ci ma pozve niekde, pretoze ona chce. Kludne platim, nemam problem, ale ak platim stale, potom mam pocit, ci nejde len o zneuzivanie.

Na oplatku nemam problem napiect pre priatelku aj pravidelne chutny domaci chlebik, urobit dobre ranajky, uvarit, ci upiect obed, veceru a este vselico ine :)

poliewoocka

Este pridam jeden napad-skus mu spravit prekvapko-piknik:) nieco sama priprav a myslim, ze sa mu to bude velmi pacit:)

karila

Shrek noo kedze mam nieco po 18tke tak kulinarske extra schopnosti zatial nehrozia :)) a on nebyva tam kde je ale doost daleko cize k nemu ist to nie, a k nam este tiez nie.. aspon zatial. Takze musime nieco vymysliet.. :) ale naozaj mi vo vztahu o peniaze nejde.. to niee.....

Shrek250

Taze pridam muzske hladisko:D...teda ja by som tiez nikdy nedovolil babe platit by mi to prislo trapne...hej su take co to vyuzivaju ale ty mi taky tip nepripadas...podla mna ked ide napr o vecer...ak vies varit tak mu nieco uvar a sadnite k tomu niekde doma a je...mne osobne by to imponovalo:)

karila

No jasnee to bola akcia :)) ma nohy boleli ako kona :) ale teraz sa uvidime po skoro 4 mesiacoch... tak som zvedava... ale sa uz aj tesim :)

karila

NOo ved jasne boli sme uz aj na ture :)) a to bolo zadara :)) Fuj ale bola to dobraa makacka :) ale najblizzsie ho beriem do parku :)) Tam si hacame na lavicku a bude to ok :))

jajka001_

jasne, je to take trapne :) ale ignoruj to , ber to tak ze inak to proste nejde, ked chce byt s tebou tam. ved mozete ist aj inde , zadara sa prejst :)) po prirode a tak. pozriet pamiatky napriklad. na jazero ist.