!!!!!CHCEM SA VRATIT K NEJ,ALE MAM V HLAVE DRUHU!!!!!!!!!!!!

CARMELO

no bohuzial,este stale neviem rozlisit,co je pravda v mojej hlave a co je len zastieranie reality,bojim sa,ze ked sa teraz sice citim ok,ze proste,klamem len seba

gombicka

ja neviem co ste si navzajom viviedli,ak. Moznoze nebude Tvoja posledna, no musis si vazit sam seba a potom aj tu vyvolenu.Nezakladaj svoj vztah len na sexe a sympatiach.Krasa je pominutelna. potrebujes tomu cloveku po kazdej stranke verit, neprenasledovat ho. Laska je o dovere.
Vela stastia

CARMELO

aj ked sme sa rozisli,stale mi chyba,a citim,ze ju lubim,ale dufam,ze ma bude chciet spat,inac,nieco podobne urobila mne cez prazdniny.Ale sa bojim,ze ked tamtu zas uvidim,ze sa mi to vrati:(

gombicka

to som naozaj rada. robis dobre ze chces mat istotu, potom sa za nou poriadne rozbehni a zbytok uz budes vediet.drzim palce

CARMELO

hm,vcera som mal dost velku debatu s najblizsimi kamosmi,a uz som v pohode,teda myslim,zase citim, ze ju lubim,ale potrebujem este cas,ako nebudeme spolu s mimkou asi 2 tyzdne a potom sa uvidime,este musim aj zistit,ze ked zas zbadam v skole na chodbe tamtu,ze co to so mnou zrobi,ale teraz som stastny,a najradsej by som sa rozutekal za mimkou,ale chcem si byt uplne isty

gombicka

tak to je uplne ina vec.Mozno si potrebujes ujasnit vztah s Mimkou, ale kvoli neznamej tvari by som ju len tak nezahodila.Hovori sa tomu platonicka laska.Prepac, ale pochybujem ze xy vie, co prezivas.Je mozno len pekna tvaricka, do nej nevidis, nepoznas.Taky osial Ti nestoji za to.pisala som o panovi xy,ale my sa trochu z minulosti pozname.No popravde neviem aku ma dusu.Citas to? uvedomujem si ze je to hlupost.
Prosim Ta zabudni na xy, ten sen si si zle vysvetlil a kladies na neho velky doraz. Chod si zabehat, predychat, poriadne si zacvic,no nesed pred telkou, nech sa Ti precisti hlava.
Neries zenu zo sna, ale zo skutocnosti.Tá Ta potrebuje.

CARMELO

nepoznam,neviem ako sa vola,vidim ju CCA raz do tyzdna,nikdy osmju nepocul,neviem ani meno ani priezvisko,viem len ze mi kus dojebala zivot,a ze je spoluziacka mimky

gombicka

A co toto: ked si smutny, ked mas problemy, ked sa niekomu potrebujes vyrozpravat,..., aj ked mas vynikajucu spravu..na koho si ako prve spomenies?
S kym chces stravit svoj zivot?S kym chces vychovavat svoje deti?