!!!!!CHCEM SA VRATIT K NEJ,ALE MAM V HLAVE DRUHU!!!!!!!!!!!!

gombicka

potom je to jasne.Ty tu XY nechces spoznat, chces byt so svojou Mimkou. Si uplne normalny, o to sa neboj. Potom vyhladaj Mimku a povedz jej ako velmi ju milujes.

*8*

Naco zbytocne vycitky.Ved sa este nic nestalo...A ked sa bude mat, tak predtym neutecies.Zivot je krasny a nevyspytatelny prave z tychto dovodov.Nikdy nevies,koho stretnes,co sa ti prihodi...Ved keby sme ho mali vsetci tak krasne nalinkovany,stratilo by sa vsetko caro a vzrusenie.Jedno je iste vzdy stretnes prave toho ,koho mas stretnut.Nic nie je nahoda.... :)

CARMELO

chapete,v utorok toho tyzdna som mal SEN,kde bola ta na ktoru myslim,volajme ju XY a moja MIMKA.A rano som sa zobudil.a hovorim si,naozaj ju lubim?a preco obcas myslim nato,ze sa bozkavam s XY,a aj ked som s mojou mimkou,chcem XY pustit z hlavy,proste,nechcem ju ani spoznat,ja som ju len videl par krat,chcem byt zase normalny ako predtym,chcem sa vratit k mojej milovanej,ale hryzie ma svedomie,ze myslim na inu.

gombicka

Carmelo,mame ten isty problem.Asi Ti nepomozem,ale aspon vies ze nie si sam. Mam priatela
ktoreho milujem. No ked mi nevenoval dostatok casu, zacala som mysliet na jedneho muza.Poznala som ho. Ked priatel prisiel, vsetko ostalo mimo.aj muz zo zivych snov.No časom to začalo byt horsie.Myslela som na neho aj pocas priatelovej pritomnosti.Vycitala som si to, ved to nie je voci nemu fer.Viem ze by som ho nikdy nepodviedla, a tomu Muzovi sa vyhybam ako viem.No kazdy den si na neho spomeniem. Rozum mi hovori ze je to len osial.Ale preco to trva tak dlho? Zrejme preto, ze ostalo nieco nedoriesene z minulosti. Keby som nemala vycitky svedomia, vyhladam ho a zistim,ci by som nemala byt prave s nim. No rozum mi hovori nieco ine. Skus porozmyslat, ak si teraz volny, mas sancu zistit koho naozaj milujes.Ja som na to slaba, no tebe drzim palce. Ozvi sa ako to dopadlo

nicolle

toto sa aj mne zoparkrat stalo..ale nakoniec sa mi vzdy osvedcilo,ze to bol len sen a chvilkovy osial,ktory rychlo presiel a uvedomila som si,kto je pre mna prvorady..v tomto pripade je to tvoja priatelka,takze na tu zo sna mozes zabudnut,lebo je to len obycajny vyplod fantazie...

brunca

no to si myslim nebude mozne dokial si neujasnis to s tou druhou- kym to s nou neskusis a poviem to hnusne neporovnas na ktorej ti viac zalezi ktoru lubis viac-nie je mozne lubit dve zeny uplne rovnako. a ta druha ta chce? lubi?alebo len ty ju?alebo je to len tvoja fantazia?

CARMELO

ale viez,hej realna baba.Myslim,na tu druhu asi tak ako ze tie situacie ktore som zazival s mojou pravou laskou ze zazivam s tou.A mam pocit ze je to tak ze v hlave mam TU DRUHU ale lubim strasne lubim este tu moju,ale chcem sa k nej vratit iba ked si budem isty,ze na tamtu nemyslim,resp. uz ma nezaujima.

brunca

tu je kazda rada tazka- trosku nechapem,takze mas priatelku ale myslis na inu-ralne existujucu zenu?ako na nu myslis?myslim ako na lasku alebo len sex? to si musis sam v sebe odovodnit ktoru vlastne chces,ktoru chces viac,ktoru ako chces-a ci naozaj chces riskovat to co mas koli tej druhej.bohuzial v tomto ti nepomoze nik len ty sam