Vsi znicili mojej mame vlasy zivot

Príspevok v téme: Vsi znicili mojej mame vlasy zivot
dcerka

asi pred 3-4 rokmi mladsia sestra doniesla zo skoly vsi,preniesla ich na mna aj na mamu,skusali sme vsetko,ale ani po pol roku sa nam ich nepodarilo zbavit,moja mama-vecna pesimistka so slabou vydrzou a nervami bola z toho taka rozpolozena,ze sa dostala az do nemocnice,kde bola dvakrat prvy raz 1,5 mesiaca druhy krat 3 mesiace,zatial nas babka vsi zbavila

odtvtedy presli 2 roky a je to tu opat,dostala som vsi,nevedno odkial,mama sa mi stale stazovala,ze nieco citi este odvtedy,ale neverila som jej...ona je taka samotarska,cely den travila v kuchyni,bez nas...teraz sa jej tam pokazil televizor,takze chodi k nam do obyvacky-je blizsie nas

takze mohla by stale neobmedzene tie 2 roky stale tie vsi mat???je to vobec mozne???

navrhla som nech si oholi hlavu a kupi parochnu a pocka kym vlasy dorastu

lenze ona vravi,ze tie vsi ziju v pokozke ,ma z toho vsetkeho na hlave -sampony,cesanie...1 vacsiu chrastu a citi ako by to mala pod nou...je to vobec mozne????

nikdy tomu nepochopim,ale bolo by to vysvetlenim mnohych veci,ak by to bola pravda

Ivka 1

Skus mame /mozete aj vzajomne/pozriet hlavu ale myslim si,ze asi vsi mat uz nebude , jedine ze by ich znovu dostala opat od niekoho z vas.To nevadi,ze bola stale v kuchyni ,ved ste sa urcite stretli aj inde ako tam. Da sa to velmi rychlo,staci ak mas blizko hlavu a vos prelezie. Za par hodin nakladie vajicka a o tri dni mas plnu hlavu.Urobte celorodinnu ocistu, z vlasov je potrebne povytahovat aj mrtve hnidy. Potom vymenit postelne pradlo,vyprat prip.vyvarit a ozehlit. Dobre by bolo povysavat aj matrace v posteli , kresla,gauc, vsetko co ma latkovy potah. Vlasy ostrihat na kratko ,lebo z dlhych vlasov sa dostavaju len velmi tazko.Teraz hodne reklamuju nejaky novy ucinny pripravok na vsi, mali by ste ho vyskusat vsetci doma.

alzbee

Moj priatel mi rozpraval, ze ked bol maly, tak mal tiez vsi..a jeho otec mu vraj pekne na hlavu vylial rum, zabalil do uteraka a bolo po vsiach :)) alebo ved teraz reklamuju nejaky pripravok, ze do 15tich minut podochnu tie vsi, tak nech to vyskusa. I ked tiez sa priklanam k tomu, ze moze to byt uz naozaj psychickeho razu.

dcerka

tiez si myslim,ze to neni mozne...ale pozri sa...teraz,ked mam nema tv v kuchyni-chodi k nam do izby,sedi blizko nas som opat dostala vsi,okrem toho ma uplne cervenu pokozku hlavi-vidim to na cesticke

aknitka

a nemá to tvoja mama už psychického rázu? proste stále je presvedčená že má vši aj keď ich nemá. pozerala si jej do vlasov či sú ozaj tam? ak áno tak asi by fakt pomohol úplne krátky účes a šampón proti všiam. u nás raz doniesla sestra vši zo školy v prírode a otec jej to vykyntošil šampónom na psy. a to mala dlhé vlasy po pás.
ak nič nenájdeš tak jej navrhni sedenie u psychológa. nie je to na hambu. ľudia majú rozne problémy.