Vsi znicili mojej mame vlasy zivot

Príspevok v téme: Vsi znicili mojej mame vlasy zivot
dcerka

asi pred 3-4 rokmi mladsia sestra doniesla zo skoly vsi,preniesla ich na mna aj na mamu,skusali sme vsetko,ale ani po pol roku sa nam ich nepodarilo zbavit,moja mama-vecna pesimistka so slabou vydrzou a nervami bola z toho taka rozpolozena,ze sa dostala az do nemocnice,kde bola dvakrat prvy raz 1,5 mesiaca druhy krat 3 mesiace,zatial nas babka vsi zbavila

odtvtedy presli 2 roky a je to tu opat,dostala som vsi,nevedno odkial,mama sa mi stale stazovala,ze nieco citi este odvtedy,ale neverila som jej...ona je taka samotarska,cely den travila v kuchyni,bez nas...teraz sa jej tam pokazil televizor,takze chodi k nam do obyvacky-je blizsie nas

takze mohla by stale neobmedzene tie 2 roky stale tie vsi mat???je to vobec mozne???

navrhla som nech si oholi hlavu a kupi parochnu a pocka kym vlasy dorastu

lenze ona vravi,ze tie vsi ziju v pokozke ,ma z toho vsetkeho na hlave -sampony,cesanie...1 vacsiu chrastu a citi ako by to mala pod nou...je to vobec mozne????

nikdy tomu nepochopim,ale bolo by to vysvetlenim mnohych veci,ak by to bola pravda

EVITA6947

viete co ludiaa vsi ako vsi..v poslednej dobe akasi casta temaaa....nemate pocit ze tie vsi umyselne vypustaju firmy ktore vyrabaju tie preparaty...najnovsie uz aj reklama v tv tak to som bola v soku, zachvilu budu aj na bilboardoch nie :D

POMOOC

prosim,ak vie niekto este nejaky ucinny liek na hnidy,napiste!!!!moja dcera ma velmi huste dlhe vlasy a posledne dni v skole si pribalila vsi. vyberame,ale mam pocit,ze stale pribudaju.sme zufale!!!

oooooooooooo

Optimista akoze si precitaj este raz tvoj prispevok. To je co za nova fobia???? Teraz sedme vsetci doma nikam nechodme-dost co musime chodit do skoly!!!mali by aj tu zrusit, ved co ak dostaneme vsi??? VOŠFÓBIA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Optimista_dozaista

Inak, toto si tie mamy, chudatka, vzdycky vyzeru. Decko dojde z tabora, zo skoly ci skolky a uz je problem na svete. V zivote by som decko neposlala do tabora, staci, ze deti musia chodit do skloy, kde je vydezinfikovana zinienka ci gymnasticky koberec vrchol luxusu a skoly su aj plne ciganov, co roznasaju pestru skalu bordelu. Zdenu Studenkovú napadli za to, že povedala, ako bola nutena chodit do triedy s ciganskym dievcatom, co malo vsi. Hned ju obvinili zo xenofobie! Ale preco? Ved to, co povedala, je aj dnes bezná realita!!! Potom taka slusna rodina, ktora sa s tym snazi bojovat, nema sancu, lebo decko nachytalo fakt odolne vsi. A navyse to raz dostane mama, ta sa toho zbavi, decko sa toho zbavi, ale vtom to ma vo vlasoch bratranec z 15. kolena, ktory spal jednu noc u nich. Poskodena je tym cela rodina, lebo to je fakt svinsky velky problem, vykynozit to. Psychicke nasledky z hanby a pocitu, ze vam daco lezie po pokozke hlavy, su niekedy pred ocami inych skryte, no osoby, ktore taketo daco museli dolhodobo znasat, maju o com hovorit. Ja som to nastastie nezazila, ale raz na intraku jedna marha roznasala vsi. Vedelo sa o nej, ze hygiena ju nebavila. V piatok som dosla domov a davaj psaci sampon na hlavu a horucu vodu taku, aku som len zniesla, husty hreben a cesala som. Nastastie som tam nemala nic, ale ten strach, ze by som mala zazit ten odvsivovaci kolotoc a nahodou dojst aj o moje po pas dlhe a hyckane vlasy, nechcem zazit uz nikdy viac. Drzim palce celej tvojej rodine a hlavne prajem tvojej mamine, aby sa jej podarilo prekonat sa a dat sa dokaladne vysetrit a nasledne sa zbavit psychickych problemov, ktore jej tie vsi narobili.

och

no ja som tiez doniesla zo skoly vsi,po asi tyzdni som sa ich zbavila.po 3 mesiacoch som doniesla znovu,mama mi to vsetko povyberala,kupila sampon,asi 5 hodin nado mnou stala.vymenili sme obliecky,vyprali capice,proste vsetko.potom mi to mama kazdy den kontrolovala,nic.Po par dnoch (nebola som ani v skole) zas tam boli!! mama ich odo mna nemala,nechapem ako to bolo mozne,takze verim tomu ze su aj pod kozou a nie po dlhom case ale aj hned si myslim.

wewa22

Bohuzial, vsi sa dostanu aj pod kozu.Ja som ich mala tiez ked som bola malá, mali sme to v skole.Mama ma zzobrala k lekarovi a ten povedal, ze ked nebudem s tym nic robit, vsi sa vraj mozu dostat aj pod kozu.Mamina mi kupila sampon, nejaky lacny.Potom mi hlavu oplachovala horucim octom(dala ho jednoducho zohriat)vyliala mi ho na hlavu a potom namacala hreben v octe a tak mi vlasne odstranovala hnidy.Kup si hren s hustymi stetinkami, ten hnidy pekne povytahuje.Takto mi to mama robila a vsi ma tym zbavila:D

BinQa.)

Ahojtebaby,takže ja viem ako sa cítite,pretože som si tým prešla,šampon zabije len dospelé jedince-vši no a hnidy-vajíčka musíte rune vyberať od korienkov.Pukajú len živé.Takže ked ich povyberáte, zaručene pomáha žehlička na vlasy.Hnidy nenávidia suché teplo ktoré vydáva žehlička,takže musíte žehlť na miestach pri koriekoch kde sú hnidy.Ony tam ostanú,ale vysušené mrtve.Potom ich opäť ručne povyberajte.Môžte skúsť aj šaampon,ale veľmi nezaberá-na hnidy.Dúfam,že asponň niekomu pomôžem:)

edfff

Takze dajme si to dokopy dcerka;)Najlepsi pripravok na vsi je ten co reklamuju,stoji okolo 20eur,ale sama som ho vyskusala,vonia mentolovo,nepodrazdi moc kozu a je skutocne najlepsi a zabija aj hnidy,ale po pouziti vsetko pekne vybrat!!CELa rodina si musite urobit ocistu.Budete potrebovat moznoze aj 2 sampony,ak nemate peniaze ,kup lacnejsi,alebo skuste nejake domace recepty(napr.ten rum).Vymente bielizen a tu potom pravidelne aj mente,ako casto sa len bude dat.Na hlavu si sampon/sprej/rum davajte napr.prve 2 mesiace aj kazdy tyzden ,kazdy druhy tyzden.A ak mi o 2 mesiace napises,ze tvoja mama ma vsi,tak ju posli na psychiatruz,bez urazky.A nech ide navstivit koznu.A vy si davajte v skole pozor,nechodte do jedálne,povedz ucitelke,aby napisala ziakom nech im doma skontroluju hlavy do Ziackej knizky.A vsi pod chrastou?To kdde pocula?Podla mna je to choroba,neviem si to ani predsstavit,znie to dost nechutne.A podla mna sa inak nemusis davat ani strihat..nanajvys mama ,nejaky kratsi strih...;)Pfuj...az ma svrbi hlava:D

cipisek

presne tak, prve co cloveka napadne po precitani temy je, ze mama ma nejaku paranoidnu psychozu, nejaku utkvelu predstavu, ktora ju prenasleduje a nici. nie vsi znicili mame zivot, nici jej ho psychicka choroba.