Krvacanie, bud nie som tehotna alebo som potratila?

Príspevok v téme: Krvacanie, bud nie som tehotna alebo som potratila?
honeydew

ahojte, prosim poradte mi. posledny menzes som mala 25.5. pravdepodobnost otehotnenia 6.-10.6. to by znamenalo ze som v cca 5.-6.tt.
mala som dva testy pozitivne - teda slabo pozitivne, ciarka slabucka ale bola. po tyzdni som bola na vysetreni kde mi robili dalsi test z mocu a bol negativny. povedali, ze je to mozne lebo moc bol ako voda, vela som pila a hormon mohol byt velmi zriedeny, kedze to bolo cez den nie rano. zacala som pochybovat ci som vobec tehotna...
posledne 3 dni mam dost krce v podbursku ako pred menzesom, alebo este viac... dnes rano som zacala krvacat, najskor take hnede spinenie a potom uplne riedka cervena krv. neviem co si mam mysliet. na gyndu som objednan az na pondelok tak vobec neviem ci som bola tehotna ???
DVA slabo pozitivne testy, jeden negativny, teraz menzes. bojim sa ci to moze byt spontanny potrat alebo som sa len skoro tesila. prosim poradte mi.

Lieenkaa

Ja zasnem! to nemyslite vazne, ze ste neboli v nemocnici...a vobec...odkial mate take info,ze az v tretom mesiaci?? omfg

anabebe

Niekde som citala ze baby maju menstruaciu este 3 mesiace ajked su tehotne cize ma to metie a test ukaze negativne,

annnnabebe

Mam 17 a pol a menstruacia mi od vtedy nemeskala ale tato co som mala dostat minuly mesiac mi dost dlho meskala preto som mozno ani nevedela ze som tehotna

lioness_01

ty máš koľko rokov prosím ťa?????

test sa robí od prvej vynechanej menštruácie, nie v treťom mesiaci... keby si normálne šla hneď k lekárovi, tak sa toto nemuselo stať

marš do nemocnice na pohotovosť, nie zajtra

annabebe

A preco som nesla? No preto ze som nevedela ze som v tom, totiz urobili sme dva testy predtym a obydva boli negativne, potom som mala dostat menzes no tie tri tyzdne som mala akurat tak hrozne silne bolesti a potom som dostala silnu a tam som to zistila.

anna....bebe

To myslis vazne? V tom pripade zajtra pojdem ihned ku gynekologovi alebo k mojej doktorke, ale ak to je naozaj tak tak ma to hrozne mrzi :( Kazdopadne ten test tak ci tak urobim koncom mesiaca :(

lioness_01

no zrejme si potratila... prečo si nešla k lekárovi, na potvrdenie tehotenstva, ak si už cca dva mesiace tehotná?

čo najskôr choď do nemocnice

anna...bebe

Preco by som si mala robit prdel? Vravim to co sa mi stalo, neviem co to je ani to neprifarbujem ani nic ale zaujima ma co to je.